Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – лютий 2020 від Марфи Бомбушкар


Для Тельців гороскоп на лютий буде дуже хорошим, як і для інших знаків стихії землі. Маса енергії, можливість відстояти свої ідеали, розвинутися фізично, інтелектуально і духовно. Багато спілкування і новин, переговорів. Можливість відпочити, більше задоволення від самоти, таємниць, духовного.

З 3 січня енергія для вирішення фінансових питань по 16 лютого. З 13 січня сприятливий період для дружби і товариства по 7 лютого.

З 3 лютого по 4 березня більше спілкування, новин про друзів і суспільстві. Хороший період для ораторів, виступати на публіці, ділитися своїми ідеями. Дізнавайтеся про своїх друзів і суспільстві.

З 7 лютого по 5 березня відпочивайте, дуже хороший період для духовного відпочинку, усамітнення, підлікувати нерви і здоров’я. Період підходить для таємних романів і важливих таємних відносин, ділових і особистих, таємних переговорів і домовленостей. Більше внутрішньої, душевно, гармонії і спокою до 20 лютого, після почнуться негативні тренди.

З 8 лютого по 9 березня або до завершення березня сприятливий тренд для громадської активності, віри, навчання себе та інших, дружби, прагнень і ідеалів, творчості. Розвивайте свою дружбу, покращуйте стосунки з суспільством, допомагайте друзям і суспільству, та й вони можуть допомогти Вам. Тельці не релігійні люди, часто, але щось з питань віри у Вас виникне в цей час. Змінюйте і розвивайте свою філософію і знання, життєві прагнення.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, важливі новини, кульмінації. Акцент на кар’єрі і досягненнях, репутації, сім’ї та нерухомості. Приймайте рішення по цим сферам, розберіться в хвилюючих Вас питаннях. Пік нейтральний, багато що залежить від Вас.

З 16 лютого по 30 березня приріст енергії, віри, активності. Працюйте над своїми цілями і ідеалами, прагненнями, знаннями, світоглядом – цього буде багато сприятливих трендів в лютому і нейтральних в березні. Це повинно змінитися у Вас за ці два місяці, оновитися, розвинутися. Ви активніше будете в навчанні, відстоюванні своїх ідей, проповідуванні. Час боротися за істину, можливі скандали, але буде енергія довести свою правду.

З 17 лютого по 10 березня не найкращий час для початку проектів, навчання, нових знайомств і угод, оформлення документів. Тельці повільні в справах, часто, але під час цього періоду нові справи будуть просуватися дуже повільно. Краще завершуйте те що є, переоцінюйте, переробляйте.

З 18 по 24 лютого дуже багато енергії і фізичних сил для Тельців. Беріться за свої прагнення і реалізовуйте їх.

З 18 лютого по 2 березня покажіть свої знання, будьте соціально активні, можливість розвинути дружбу і спільні проекти. Тренд для публічності та громадської активності.

З 20 по 24 лютого змінюйтеся і вивільнюйтеся. Особливо в питаннях дружби та суспільства.

З 21 по 25 лютого бережіть таємні відносини. В цей час Тельці будуть занадто схильні слідувати своїм бажанням, не звертаючи уваги на їх наслідок, будьте обережніше.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для нового. Акцент на дружбу і суспільство. Знаходьте нових друзів, вступайте в нові клуби або буде бажання цього. Нові ідеї і плани на майбутнє.

З 27 лютого по 1 березня велика уразливість, підозрілість, схильність знищувати і прибирати те, що неприємно Вам. Не ризикуйте таємними відносинами і фінансами.

З 27 лютого по 1 березня переоцінюйте свої ідеї і дружбу, можете швидко завершити раніше розпочаті інтелектуальні проекти.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на лютий 2020

З 3 лютого по 4 березня – дружба і суспільство.

З 7 лютого по 5 березня – відпочивайте, таємні відносини.

Пік 9 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення і результати, акцент на сім’ю і кар’єру.

З 16 лютого по 30 березня – маса енергії.

З 17 лютого по 10 березня – відкладіть початок нових проектів.

З 18 лютого по 2 березня – можливість показати себе на публіці.

Пік 23 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на дружбу і плани.

Гороскоп опублікований 5 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,408