Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Останній легкий місяць для Тельців, так, якщо Ви думаєте, що життя складне, з грудня почнуться складні довгострокові, довголітні, періоди для Тельців. У першій половині листопада можуть бути проблеми в стосунках, зі здоров’ям, з таємницями, на роботі, але після місяць буде краще. У гороскопі багато акценту на відносинах.

З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновленні та руйнування таємниць. З середини вересня по середину листопада цей період буде небезпечніше за все для Ваших таємниць і здоров’я. З 27 жовтня по 21 листопада відносини на роботі, здоров’я, з 8 листопада проблеми з цим до кінця періоду. З 28 жовтня по 10 листопада інформація про роботу і здоров’я, ймовірно неприємна. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйте своє ставлення до життя, віри, ідеалам.

З 8 по 11 листопада дуже скандальні дні, старі і нові конфлікти, обережніше з таємницями.

З 8 по 12 листопада допомагайте друзям і партнерам, покажіть себе у відносинах і на публіці.

З 11 листопада по 1 грудня дізнаєтеся багато про важливих для Вас людей, нова інформація і переоцінка старої. Зросте Ваша товариськість, період сприятливий для серйозних переговорів і розмов. Розмов буде дуже багато. Цікавтеся більше своїми партнерами і ворогами.

З 14 по 20 листопада низка поганих вказівок, скандалів, руйнування таємниць, проблем у відносинах, найгірше буде з таємними романами і конфліктами на роботі.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, нові події, нові починання. Акцент на сферу відносин, Ваші відносини, щось нове почнете самі або почнеться. Пік сприятливий, використовуйте свою філософію, реалізовуйте бажання. Початок нових ділових відносин, нової любові або любовного роману, можна починати суди і скандали.

З 21 листопада по 15 грудня хороший і важливий період для відносин. Тільки на початку періоду з 26 по 29 можуть бути проблеми в стосунках. Весь період займайтеся розвитком усіх важливих для Вас відносин. Ділові угоди, договори, пошук інвесторів і партнерів по бізнесу, суди і публічні виступи. Любовні романи і стосунки в шлюбі. Пошук нової любові, нових особистих відносин. Забути старі відносини. Помиритися з ким хочете.

З 26 по 29 листопада несподівані вчинки. Тельці будуть бунтувати в ці дні, порушувати правила, руйнувати відносини, витрачати гроші на свої бажання.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – ще один хороший пік, результати, рішення, важливі новини, усвідомлення. Акцент на Ваші доходи та витрати. Отримайте результати своєї праці, інвестицій, можна закривати важливі угоди, здійснювати дорогі покупки. Приймайте рішення про джерела доходів, клієнтів, роботі. Отримайте результати з боргами, податками, спадок, виплатами іншим людям і отриманням допомоги від інших.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – інформація про сферу відносин, товариськість.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на відносини.

З 21 листопада по 15 грудня – сприятливий період для сфери відносин.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, новини, акцент на доходи і витрати.

Гороскоп Опубліковано 6 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,477