Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2019 від Марфи Бомбушкар


Весь місяць буде досить конфліктним. У першій половині гороскопу конфліктний тренд і маса бажань з емоціями, а з другої половини Тельці самі стануть більш дратівливі і готові до конфліктів. У цьому місяці можете отримати допомогу, збагатитися за рахунок інших. В кінці місяця додасться харизми. В середині листопада, в гороскопі, важлива вказівка на те, щоб розібратися в своєму житті і відносинах, підвести підсумки. У цьому місяці багато інформації про відносини.

З 3 жовтня у Вас йде період інформації про відносини, з 31 жовтня по 20 листопада переоцінка, а завершиться період 9 грудня. З 4 жовтня багато енергії для роботи і здоров’я по 19 листопада. З 14 жовтня зміцнюйте і розвивайте свої ідеї і духовний світ, суспільне становище і дружбу по 30 листопада.

З 1 по 26 листопада займіться своїми боргами, боржниками, своїми витратами і кредиторами. Ви можете отримати допомогу від інших людей, більше доходу будете отримувати за рахунок інших. Можливість розібратися з кредитами і кредиторами, отримати краще відсотки і витребувати борги від інших людей. Спадщина, кредити, витрати і доходи за рахунок інших – це все треба обговорювати і покращувати, укладати договори. До 20 листопада краще переукладати або переробляти, після 20 листопада час для нового.

З 2 по 8 листопада небезпека травм і конфліктів, бережіть таємниці і здоров’я.

З 7 по 10 листопада хороший тренд для відносин і дружби.

З 8 по 17 листопада розберіться зі складними завданнями і проектами, здоров’ям, боргами і виплатами. Багато енергії для цього, успіх у відстоюванні своїх прав і ідей.

З 12 по 15 листопада і з 26 по 30 листопада проводьте переговори, спілкуйтеся з друзями та партнерами, намагайтеся більше використовувати інтуїції.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – цей пік один з найважливіших в році. Він впливає на Вас, Ваше життя і важливі для Вас відносини, будь то шлюб, ділове співробітництво, ворожнеча, близькі стосунки, будь-які відносини, які важливі Вам. Вам варто розібратися в собі і відносинах. Тому, що Ви хочете від себе і життя, від інших людей. Пік дасть масу новин, він буде сприятливим і дає можливість для зміцнення. Але при бажанні можете і розривати відносини, позбавлятися від чогось у своєму житті, підводити підсумки.

З 13 по 16 листопада відпочивайте, багато романтичності і ліні. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні.

З 19 листопада по 3 січня період струсоне Ваші відносини, дасть масу енергії для розвитку відносин, відстоювання своїх прав, реалізації бажань в стосунках. Ви будете більше «тиснути» на інших і різкіше відчувати «тиск» від інших. Період може дати конфлікти, у всякому разі терпіння у Вас буде менше. Але він так само дасть розвиток для відносин, зможете завойовувати інших, стояти за себе. В якійсь мірі посилення сексуальності. Розберіться з ворогами. Завоюйте бажаних. Співпрацюйте з партнерами в прагненнях до бажаних цілей.

З 22 по 27 листопада дуже конфліктний тренд, можливі травми, сильна сексуальна поспішність.

З 22 по 25 листопада хороший тренд для дорогих покупок, великих кредитів, прохань про допомогу.

З 26 листопада по 20 грудня період харизми, хороший для публічних виступів, показати свої ідеї, пропагувати свою думку. У ці дні займіться публічними виступами, переговорами, судами. Покращуйте стосунки з вчителями та учнями.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, нові можливості, посилення трендів. Бійтеся скандалів. Нове можете починати в питаннях боргів, спадщини, допомоги від інших людей, кредитів. Беріть в борг або починайте процес по поверненні боргів. Працюйте над своїми витратами і боргами. В цей пік зросте Ваша сексуальна зацікавленість. Можна зайнятися езотерикою і містикою, психологією, буде зміна Вашого психологічного стану. Пік хороший для операцій.

З 27 по 30 листопада прилив енергії і імпульсивності, активності, більше публічності, можливості для швидких своїми внутрішніми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на листопад 2019

З 1 по 26 листопада – покращуйте своє багатство за рахунок інших.

Пік 12 листопада, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, Ваше життя і відносини.

З 19 листопада по 3 січня – активніше в стосунках.

З 26 листопада по 20 грудня – харизма і публічність.

Пік 26 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на борги, психологію, сексологію і езотерику.

Гороскоп опублікований 02.11.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,417