Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – липень 2019 від Марфи Бомбушкар


За важливістю гороскоп на липень для Тельців не має великого значення. Говорячи в загальному про Тельця, а не про особисті гороскопи. Протягом місяця багато спілкування, можливості налагодити поверхневі відносини або зруйнувати. Потрібно берегти стосунки з наставниками і покровителями. Почнуться періоди які оновлюють сімейну сферу, оновлення будинку і відносин з рідними. Можливість перевчитися, відродити старі знайомства, повторно відправитися в поїздку. Намагайтеся більше приділяти сім’ї і дому увагу, ці два місяці вони будуть важливі для Вас.

З 15 травня зміцнюйте свою релігію і світогляд, освіту, дружбу і соціальне становище по 19 (30) липня. З 16 травня активніше в навчанні і спілкуванні по 2 липня. З 1 червня по 3 (10) липня зміни в планах на майбутнє, витрати, борги, сексуальності, дружбу. З 9 червня по 3 липня заробляли і збагачувалися, витрачали. З 27 червня по 19 липня новини про нерухомість і сім’ю, спілкування.

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове. Хороші можливості для навчання, нових знань, поїздок, знайомств і спілкування. Завести нові контакти, знайти нові навички, провести переговори.

З 2 липня по 18 серпня будете активні в сім’ї, питаннях відносин з рідними, питаннях нерухомості. Відстоювати свої права, вимагати від рідних, робити ремонт – це саме той час. Зростуть конфлікти Тельці стануть більш дратівливі і конфлікти під час цього періоду з усіма. Найсильніше конфлікти будуть з рідними, особливо з 8 по 14 липня і в кінці липня, через Ваші права і бажання, Ви будете стимулювати їх до дій або вони будуть підбурювати Вас. Багато енергії для дій в сімейних питаннях, робіть ремонт або подібне, направте її кудись. Можуть бути скандали за нерухомість. Цього року період не такий поганий, як 2 роки тому, а з кінця липня буде ще період який поліпшує.

З 3 по 28 липня більше спілкування, налагодження відносин зі знайомими і оточуючими, можете оновити шапкові відносини і поліпшити існуючі. Можуть бути романи зі знайомими. Період не особливо важливий Тельцям, але Ви можете поліпшити свої зв’язки поверхневі, оновити їх. Самотні Тельці зможуть завести романи.

З 4 по 11 липня постарайтеся не наговорити зайвого рідним, конфлікти в спілкуванні з усіма і багато дратівливості. Погані дні для важливого спілкування і документів.

З 7 по 11 липня серйозніше ставлення до своїх знань, відносин з наставниками і керівництвом.

З 8 по 14 липня дуже конфліктний тренд, особливо з членами сім’ї. Велика ймовірність травм і аварій, особливо вдома. Бережіть себе.

З 8 липня по 1 серпня затримки в розвитку проектів, навчання, оформлення документів, можуть бути проблеми з технікою і поїздками. Не починайте нове, переробіть і завершіте старе. Можете повернутися до старого навчання, старої творчості, старим знайомим. З 8 по 19 липня переоцінюйте домашні справи і документи, інформацію. З 19 липня по 1 серпня переучуватися.

З 9 по 13 липня будьте на публіці, спілкуйтеся з друзями, допомагайте друзям. Варто показати свою доброту цьому світу.

З 12 по 16 липня конфлікти з оточуючими, знайомими, учнями та викладачами, партнерами і ворогами. Конфліктний тренд, можуть бути втрати, потрібно бути обережніше.

З 15 по 18 липня занепад сил, може бути невелика депресія, незадоволеність собою і відносинами, фінансами. Погані дні для судів, дурної розтрати грошей, поїздок.

Пік 16 липня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – це час прийняти рішення про свої ідеали, навчанні, життєвої філософії, стосунках зі знайомими, учнями та наставниками. Під час піку багато новин, спілкування, особистої трансформації і світогляду. Пік може бути незадовільним, потрібно бути обережніше.

З 17 по 20 липень романтичні і творчі дні, гарні для поверхневих відносин.

З 19 липня по 11 серпня ефективний період для навчання, переучуватися до 1 серпня, публіцистики. Багато спілкування і поїздок, але поїздки краще відкласти до 1 серпня. Нові та старі знайомі.

З 19 по 22 липня будете владні і грубі, ревниві, деспотичні. Обережніше з відносинами і фінансами, можете втратити або занадто їх трансформувати.

З 20 по 22 липня спілкуйтеся, покажіть своє красномовство, важливі новини і переговори, знайомства.

З 22 по 28 липня розвивайтеся духовно, розвивайте сексуальність. Тренд дуже хороший, дасть енергію. Можете працювати над боргами і виплатами, підтримкою від інших, сімейними відносинами і будинком – це можна відстояти і захистити, розвинути і розширити.

З 24 по 25 липня дуже велика товариськість, хороші дні оновити відносини особисті і ділові, провести важливі переговори і укласти договори.

З 27 липня по 1 (5) серпня будете занадто егоцентричні і мінливі, велика імпульсивність і бажання свободи. Схильність порушувати правила і розривати ланцюга. Потрібно бути обережніше, якщо є що втрачати. Особливо в сімейній сфері.

З 28 липня по 21 серпня хороший період для сімейних відносин, оновити і поліпшити відносини з рідними. Можете прикрашати свій будинок, змінити декор, купити щось для дому. Період відповідний для важливих переговорів щодо сім’ї та нерухомості, судів, укладення договорів. Тільки один негативний тренд з 31 липня по 3 (5) серпня.

З 31 липня по 3 (5) серпня обережніше з фінансами, діловими і особистими відносинами, нерухомістю і сім’єю. У ці дні можуть бути порушення правил. Обережніше з інтригами, можуть бути раптові романи. Бійтеся дурних витрат.

Пік 1 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – цей пік посилить тренди і буде непередбачуваний, несподівані події і зміни, бажання, новини, починання. Ви можете сильно змінитися самі, щось змінити в своєму житті. Зміни можуть відбутися в родині, з рідними і нерухомістю, місцем проживання. Потрібно бути обережніше.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на липень 2019

Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, знайомства, спілкування і навчання.

З 2 липня за 18 серпня – енергія для сім’ї.

З 3 по 28 липня – налагоджувати різні відносини.

З 8 липня по 1 серпня – не поспішайте з проектами, поїздками, навчанням.

Пік 16 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, знайомства, навчання, ідеали і філософія.

З 19 липня по 11 серпня – спілкування.

З 28 липня по 21 серпня – покращуйте домашню обстановку.

Гороскоп опублікований 04.07.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,165