Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – квітень 2020 від Марфи Бомбушкар


Кінець гороскопу на квітень для Тельців буде важливіше, ніж його початок. Весь місяць енергія для кар’єри і досягнення поставлених цілей. Починаючи з квітня по серпень активна буде сфера збагачення. Весь місяць буде багатим на новини, особливо в кінці місяця.

З 16 березня спілкування, новини про дружбу і суспільстві, виступи на публіці по 11 квітня. З 19 березня зміни в ідеології, віри, прагненнях, філософії життя і ідеалах по 7 травня. З 30 березня енергія для кар’єри і досягнення цілей по 13 травня.

З 3 квітня по 7 серпня Тельці зможуть збагатитися. Здійснювати бажані покупки, інвестувати, заробляти гроші і витрачати накопичене, знайти якісь цінності матеріальні чи духовні. Період тривалий і матиме багато важливих трендів, які будуть робити його краще або гірше. Але все ж період сприятливий, щоб стати багатшими. Розвиток сфери багатства. У квітні період найкраще. З кінця квітня по кінець травня буде негативний тренд, який вказує на обмани, з багатством потрібно буде бути обережніше. З травня по червень виникнуть затримки з збагаченням, не варто починати щось нове або здійснювати дорогі покупки, але можна переоцінити своє багатство і джерела збагачення, відродити старі джерела доходів. 4 місяці для багатства у Тельців.

З 4 по 10 квітня небезпеку конфліктів, травм, аварій.

З 7 по 28 квітня вдалий тренд для кар’єри, розвитку ділових і особистих відносин, розвитку проектів і збагачення, досягнення цілей, публічних виступів, судів, важливих конфліктних переговорів, важливих угод, здійснення дорогих бажаних покупок, інвестування, відстоювання своїх фінансових і матеріальних прав, своєї репутації і честі. Розвивайте ділові відносини, відносини з керівництвом і ті які дають Вам дохід і багатство. Може бути любовний роман. У ці дні у Тельців буде багато енергії, фізичних сил, ідей і творчої енергії, харизми і чарівності.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, результати, важливі новини. Акцент на роботі, здоров’я, таємниці, самоті, духовному. Укладайте остаточні угоди на роботі, завершуйте проекти, беріть або відмовляйтеся від обов’язків і проектів. Займіться своїм здоров’ям.

З 11 по 27 квітня вивчайте таємниці, період буде багатим на таємне спілкування, плітки, таємні переговори. Можете вивчати духовне, містичне, психологію.

З 12 по 17 квітня бережіть своє здоров’я, можуть бути психологічні фрустрації.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший пік на рік для Тельців, сильніше він буде впливати на тих, хто народився під час цього піку. Пік досить несприятливий і негативно емоційний. Він може бути руйнівним або у Вас самих виникне бажання руйнувати, звільнятися, порушувати, розривати, бунтувати, відчуття обмежень, розчарувань. Під час піку може бути щось нове або нові зміни в існуючому. Це зміни у Вашому житті, оцінки себе, своїх бажань, починань в житті. У житті і по відношенню до себе у Вас буде бажання руйнувати і бунтувати, нестандартні вчинки. Зачепить він Вашу кар’єру і цілі, репутацію і в цьому найвірогідніше – обмеження і розчарування.

З 27 квітня по 11 травня період принесе багато новин, товариськість і інтелектуальний тонус. Навчайтеся новому, поновіть знання, поновіть своє коло спілкування. Подорожуйте, заводьте нові знайомства, дізнавайтеся цікаве Вам.

З 29 квітня по 25 травня обережніше з любовними романами з друзями або публічними романами і інтригами. Це несприятливий тренд для Ваших фінансів і збагачення, ймовірності обману. Тельці стануть ліниві і мрійливі в цей час, не беріться за занадто великі проекти фінансові та публічні (соціальні), не давайте великих обіцянок. Якщо є можливість, то краще відпочивати в ці дні. До того ж в травні-червні буде ще одна вказівка, коли не варто починати нове в фінансах і відносинах, а для Тельців це ще й час регресу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на квітень 2020

З 3 квітня по 7 серпня – робіть гроші і збагачуйтесь.

З 7 по 28 квітня – багатство, ділові відносини, відносини з керівництвом, відстоюйте свою честь.

Пік 8 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на роботу і здоров’я, таємниці.

З 11 по 27 квітня – таємна інформація.

Пік 23 квітня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, акцент на Ваше життя і зміни в ній.

З 27 квітня по 11 травня – інтелектуальний тонус і новини.

З 29 квітня по 25 травня – обережніше з обманами.

Гороскоп опублікований 8 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,508