Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – грудень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений, енергійний, сприятливий, активний гороскоп для Тельців на грудень. У гороскопі буде багато акценту на Вашу ідеологію, віру, релігію, прагнення в житті, ідеали, навчання, поїздки, Вашу філософію життя, навчання та ведення за собою інших. Весь місяць активні в стосунках. Багато інформації про гроші і можливості заробити за рахунок інших. В кінці місяця період для відносин, які впливають на кар’єру і статус.

З 3 жовтня у Вас йде період інформації про відносини по 9 грудня. З 19 листопада йде період активності у відносинах по 3 січня. З 26 листопада по 20 грудня більше харизми, наставницьких відносин, можете вести за собою інших.

Період удачі, успіху, поліпшення світогляду, Вашої життєвої філософії, більше оптимізму з 2 грудня 2019 року по 19 грудня 2020 року. Тельці будуть оптимістичніше, життєрадіснішим, успішніше в житті. У Вас оновляться знання, світогляд, релігія. Вступайте до університет або починайте щось вивчати. Ви станете більш релігійні, хоча по натурі більшість з Вас атеїсти, але щось зміниться з релігією. Розширюйте свої знання про життя, знаходьте нові ідеї. Більше удачі в судах і зарубіжжі, навчанні. За цей рік можете багато подорожувати, знаходити контакти за кордоном. Сприятливий період для мандрівників, медиків, юристів, вчителів, публіцистів, релігіозних діячів. Будете більше вести за собою інших. Період дасть Вам сил духовних і фізичних.

З 6 по 10 грудня небезпека обманів в дружбі і планах, витрат, матеріальних втрат.

З 8 по 23 грудня багато енергії і успіху, удачі і везіння. З легкістю можете реалізовувати будь-які масштабні проекти. Найбільший успіх на публіці, зміни себе і своєї філософії, реалізації ідей.

З 9 по 29 грудня дізнавайтеся про борги, виплати, спадщині. Спілкуйтеся з кредиторами, боржниками, тими хто Вам може допомогти. Гарний час дізнаватися про чужі гроші і як ними управляти.

З 9 по 13 грудня може бути занепад сил, невеликий, або стриманість. Цей тренд може дозволити Вам зміцнити відносини, особливо публічні, вирішити судові питання. Хороший для капітальних інвестицій, серйозних покупок.

З 10 по 16 грудня романтичні дні, любовні, гарні для розвитку особистих відносин. Ці ж дні гарні для дружби, досягнення поставлених планів, багато енергії у Вас для реалізації планів. Покращуйте і розвивайте особисті і ділові відносини, дружні.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – цей пік принесе результати і розуміння, можливість перейти на інший рівень. Він сприятливий, посилить всі тренди. Акцентує увагу на Ваших доходах та витратах, боргах, виплатах, допомоги від інших, особистих заощадженнях і заробітках з джерелами доходів. Отримуйте в цьому результат, розберіться з цими питаннями. Можете зважитися зробити якусь важливу покупку або інвестицію.

З 12 по 15 грудня можете змінювати і відроджувати себе, багато сили волі. Тренд дозволяє змінювати відносини, особливо публічні, вести за собою інших людей. Можете розібратися зі своїм багатством і ідеями, цінностями, глибше зрозуміти це все. Хороший для відродження і відновлення.

З 19 грудня по 9 лютого або до закінчення лютого, в гороскопі для Тельця сильний тренд, який буде мати вплив на Вашу силу волі, життєву філософію і прагнення, ідеї, кар’єру, в якійсь мірі Вашу владу над іншими, заступництво. Час зміцнювати свої погляди на життя і змінювати їх. Хороший для важливого навчання, глибокого, серйозного, нові знання будуть корисні для зміцнення Вашого статусу, професії. Можете змінювати своє ставлення до життя і цілям в житті, кар’єрі. Цей період може дозволити зміцнити Ваші відносини, будь-які, узаконити їх або змінити. Він хороший для позбавлення від непотрібного і слабкого в перерахованому.

З 20 грудня по 13 січня робіть собі кар’єру за допомогою відносин, свій статус і репутацію. Відносини особисті і ділові, налагоджувати контакти з тими, хто впливає на Ваш статус і кар’єру. За допомогою відносин зможете досягти бажаних цілей і нагород. Оновіть та покращуйте відносини з керівництвом. Будьте більше на публіці в ці дні, покажіть себе важливим людям.

З 21 по 24 грудня, ймовірно це єдиний найгірший тренд для Тельців в гороскопі на грудень, у Вас буде багато енергії і бажань, але складно їх буде сфокусувати. Будете дуже егоїстичні, бажати більшого, порушувати правила. Будете ексцентричні в поведінці. Бережіть відносини і гроші, не ризикуйте і не робіть дурних вчинків.

З 23 по 26 грудня прилив вітальності, енергійності. Сприятливий період для публічних виступів! Зарубіжжя, навчання, судів, показати свої знання іншим, допомагати іншим.

З 25 по 30 грудня подібний тренд описаного вище. Він дасть Вам енергії, духовних сил, масу ідей. Навіть у Тельців в ці дні буде сильна інтуїція. Будьте публічні, вчіться, розширюйте свій світ.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, багато енергії. Дуже вдалий пік для початку реалізації Ваших ідей, Вашої життєвої філософії, планів. Він хороший для початку нового навчання, зарубіжних питань, судових питань. Набути нову життєву філософію і ідеали.

З 29 грудня по 16 січня інтелектуальний тонус. Навчайтеся новому, пишіть листи, виступайте на публіці, проводьте переговори. Все де потрібні знання, робота розумом в ці дні для Вас буде даватися легко. Зросте Ваша товариськість, багато поїздок, важливі новини і знання. Спілкуйтеся з іноземцями, дізнавайтеся про суди, вивчайте чужі культури і релігії.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на грудень 2019

С2 грудня 2019 по 19 грудня 2020 року – оптимізм, удача, нова життєва філософія і навчання.

З 9 по 29 грудня – вивчайте фінанси.

Пік 12 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, акцент на фінанси і матеріальне.

З 19 грудня по лютий – ідеологія і влада над іншими.

З 20 грудня по 13 січня – відносини для статусу і кар’єри.

Пік 26 грудня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на ідеологію, світогляд, навчання, зарубіжжі.

Гороскоп опублікований 04.12.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,381