Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – червень 2020 від Марфи Бомбушкар


Нейтральний місяць для Тельців, дуже повільний, багато повернення і переоцінок в житті. З кінця місяця занепад фізичних сил і менше буде публічної активності на півроку. Весь місяць не дуже підходящий для сфери багатства, намагайтеся багато не витрачати в першу половину червня і не конфліктувати за гроші. Дуже багато періодів триває з минулих гороскопів.

З 3 квітня триває сприятливий період для збагачення, але в травні він міг бути таким, що розчаровує або здійснювали дурні розтрати на свої бажання, далі він буде краще до 7 серпня. З 13 травня переоцінюєте себе, свої відносини і своє багатство по 25 червня, повертаєтеся до старого, нове не починайте. З 13 травня період активності в сфері публічності і дружби по 27 червня. З 28 травня до навчання, товариськість, новини і поїздки по 5 серпня.

З 3 червня по 3 серпня буде повторення тренда, під час якого буде змінюватися Ваша ідеологія, віра, життєва філософія, ідеали і прагнення в житті. Тренд для Тельців сприятливий. Він же торкнеться Ваші подорожі, зарубіжжі, відносини з іноземцями, вищу освіту, суди. Всі ці питання Ви можете змінити, розвинути, а при бажанні позбутися від старих і почати нове. Зараз Ви можете повернутися до старого, тому що було у Вас з середини березня по початок травня, коли вперше був цей тренд. Восени буде ще раз.

З 3 по 7 червня товариськість, інтелектуальний тонус, швидка зміна ідеї, підходить для дрібних проектів.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, важливі новини. Акцент на фінанси і матеріальне, багатство, доходи, витрати, кредити, підтримку. Пік конфліктний. Обережніше з витратами і конфліктами через гроші, особливо з друзями і суспільством. Отримайте результати і прийміть рішення в питаннях роботи, інвестицій, кредитів, боргів. Дізнайтеся про спадщину і допомогу, джерелах доходів і витрат.

З 9 по 13 червня в планах та ідеях, багатстві і доходах, громадській сфері і дружбі можуть бути розчарування і обмани.

З 10 по 16 червня будьте публічні, займіться громадськими проектами, розвивайте спільні проекти з друзями і дружбу. Тренд для творчих проектів, примирення, допомоги друзям і суспільству. Обережніше будьте з публічними конфліктами і скандалами з друзями, вимогам до дружби і суспільства.

З 18 червня по 12 липня бережіть техніку і документи, будьте обережніше з відрядженнями і оформленням документів, краще не робіть покупки дорогі і не починайте нові бізнес проекти. У цей період гарно переучуватися. Відроджуйте старі знайомства, переосмислюйте їх. Можуть повернутися старі знайомі. Переосмислити новини, більше дізнаєтеся про «старі» новини.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, щось нове. Тельцям акцент на спілкування, поїздки, навчання, угоди. Але повністю нове в цьому не бажано починати, краще почніть щось повторно. Хоча, щось нове може саме по собі початися, але воно не буде результативним і тривалим.

З 27 червня по 7 січня наступного року в гороскопах для Тельців буде тривати вказівка на занепад фізичних сил, треба берегти своє фізичне здоров’я, остерігатися значних фізичних навантажень, займіться хронічними захворюваннями і перевірте себе на приховані хвороби. Найгірші тренди почнуться з серпня місяця, найгірше буде восени. Під час цього періоду намагайтеся не конфліктувати, через конфлікти у Вас може бути вигнання або ізоляція. Можуть бути розкриті Ваші таємниці або таємниці інших людей. У цей період розвивайтеся духовно. Будете активно розвивати свої таємниці, але може бути і інша таємна активність. Намагайтеся більше працювати на самоті, а не в колективі, в самоті більше енергії.

З 29 червня по 3 липня прилив енергії, можете швидко змінити свою зовнішність.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, важливі новини. Акцент на спілкування, поїздки, зарубіжжя, суди, наставництво, навчання, знайомства. Займіться своїми знаннями, інформацією, життєвою філософією і прагненнями, ідеями та ідеалами. Найкраще завершувати і переоцінювати ці питання, не починати щось нове.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на червень 2020

З 3 червня по 3 серпня – зміна філософії та ідеалів в житті, світогляду.

Пік 5 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати і рішення, акцент на збагачення і витрати.

З 18 червня по 12 липня – переучуватись, переробляйте проекти, повертайте знайомих.

Пік 21 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, інформація, новини, знайомства.

З 27 червня по 7 січня 2021 року – духовні сили і енергія на самоті.

Гороскоп Опубліковано 6 червня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,166