Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – червень 2019 від Марфи Бомбушкар


Хороша перша декада місяця. У другій декаді багато ліні, Тельцям потрібно бути обережніше з витратами і фінансами починаючи з другої декади. У третій декаді можливі скандали. Дуже активна фінансова сфера протягом місяця, доходів і витрат, покупок, позик. Багато спілкування і навчання, поїздок, можливість дізнатися більше про сім’ю. Краще відпочивати протягом усього червня, якщо є можливість.

З 15 травня період гармонії і харизми, можливостей для відносин і збагачення, завершиться він 9 червня. З 15 травня зміцнюйте свою релігію і світогляд, освіту, дружбу і соціальне становище по 19 (30) липня. З 16 травня активніше в навчанні і спілкуванні по 2 липня. З 21 травня було більше інформації фінансової та матеріальної по 4 червня.

З 1 червня по 3 (10) липня, намагайтеся бути обережніше з боргами і друзями, планами на майбутнє, сексуальністю, психологічним станом (фрустрації, образи, розлади), ризиком, витратами і різними фінансами. Час невизначеності, особливо в фінансових питаннях і сексуальності, психології, багато бажань і схильність потурати своїм слабкостям. Намагайтеся не брати і не давати в борг, особливо друзям. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні і не брати в борг, обережніше з чужими грошима, борговими зобов’язаннями. Цей тренд вже був з 2 по 26 січня, старе може повторитися знову.

3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове. Починайте новий проект, шукайте нове джерело доходів, можливості для збагачення. Можна здійснювати обдумані важливі покупки і інвестиції, але тільки обдумане. Братися за новий підробіток.

Навчайтеся з 4 по 27 червня, ефективний період для навчання, публіцистики. Особливо багато енергії для навчання буде в середині місяця з 15 по 22 червня, але можуть бути конфлікти через знання і інформацію. З 15 по 22 не кращі дні для відстоювання своїх знань, хвастощів знаннями, пліток.

З 7 по 11 червня обмани в планах на майбутнє і дружбі, фантазії, намагайтеся не витрачати багато грошей на дружбу. У фінансових питаннях будьте серйозніше, уважніше, все перевіряйте.

Ще один період для фінансів, інвестицій, заробітків, покупок і збагачення з 9 червня по 3 липня. Заробляйте гроші, інвестуйте, робіть покупки бажаного. Проводьте переговори з клієнтами, укладайте нові угоди або переоцінюйте існуючі. Тільки протягом періоду намагайтеся все перевіряти і бути серйозніше, щоб не помилитися і не розчаруватися потім, особливо негативний тренд буде з 22 по 26 червня.

Намагайтеся багато не витрачати, не робити масштабних інвестицій і не брати багато в борг з 9 по 12 червня. Можуть бути великі витрати в ці дні, для судових розглядів вони невідповідні, отримання спадщини, обговорення різних виплат і боргів.

Гарний час для творчості і соціальної активності з 11 по 17 червня. Відпочивайте і розважайтеся.

З 12 по 17 червня конфліктні дні, порушення правил, перепади настрою і активності. Бійтеся конфліктів з керівництвом, далекими родичами, іноземцями, наставниками і учнями, захисниками. Поганий час для будь-яких розглядів.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, кульмінації і усвідомлення. Розбирайтеся з фінансовими питаннями, інвестиціями і заробітками, витратами, боргами, спадщиною і підтримкою від інших. Особливо приділіть увагу борговими питанням, спадку, підтримки від інших, виплат. Можуть бути конфлікти в ці дні, намагайтеся не нагнітати обстановку. Не ризикуйте чужими і своїми грошима, остерігайтеся обманів. Під час піку можна зайнятися своєю психологією, кризами, хвилюваннями, змінюйте своє ставлення до проблем.

З 17 по 23 червня другий конфліктний період в цьому місяці, для Вас і для суспільства. Конфлікти будуть грубими і агресивними.

З 22 по 26 червня обережніше з грошима, накопиченнями, багатством. Розтрати грошей на бажання, дружбу, різні борги і необдумані вчинки в ці дні. Обережніше при отриманні спадщини або погашенні заборгованостей, з боржниками і кредиторами, щоб не бути обдуреними. Намагайтеся не витрачати багато і не брати в борг. Не витрачайте на дружбу, благодійність, суди.

Приплив енергії і ексцентричні вчинки з 25 по 29 червня.

З 27 червня по 19 липня інформація про сім’ю, будинки і нерухомості. Можна проводити переговори і укладати угоди з нерухомості, період для цього дуже підходить, а можна просто дізнаватися більше про те чим володієте або хочете заволодіти. Спілкуйтеся з рідними, отримуйте від них потрібну і важливу інформацію.

Перший пік гороскопу на липень для Тельців торкнеться гороскоп на червень. Пік 2 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, нове. Хороші можливості для навчання, нових знань, поїздок, знайомств і спілкування. Завести нові контакти, отримати нові навички, провести переговори.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на червень 2019

З 1 червня по 3 (10) липня – дотримуйтеся кордонів в боргах і виплати, релігії і віри, дружбі і планах.

Пік 3 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, можливості для багатства.

З 4 по 27 червня – вчіться, спілкуйтеся, чекайте новин.

З 9 червня по 3 липня – збагачуйтесь.

Пік 17 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, вирішення боргових питань, підтримки, спадщини, психологічних змін.

З 27 червня по 19 липня – приділіть увагу родині і нерухомості.

Гороскоп опублікований 5.06.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,175