Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець, народжені з 11-20 травня, третя декада – Ґасбрук


Телець третьої декади – це народжені з 11 травня по 20 травня

Цю особистість направляють уява, рішучість, сила переконання і привабливість. Істотний конфлікт – ілюзії борються з дійсністю.

Позитивний стан сприяє проявам найширшого кругозору, різнобічних здібностей, особистої привабливості, причому інстинктивної, яка особливо діє на протилежну стать, але також робить вплив на інших людей і сприяє збігом друзів. Сімка Тельця самим серйозним чином впливає на своє оточення, – в її природі сила неймовірна. Сімки Тельця емоційні, улюблене заняття – проблеми духу і філософії. Опікати когось люблять більше своєї самодостатності. Дуже в них розвинена схильність до чесного накопичення.

Негативний стан перетворює уяву в ілюзію, Сімка Тельця швидко робить непродумані висновки, вірить у надприродне і поневіряється у пошуках «Осія». Різнобічність перетворюється в розтрату енергії, об’єктивне бажання стає суб’єктивною надією або мареннями. Сила переконання сприяє прагненню панувати, яке включає в себе риси страху і жорстокості. Почуття перетворюються за своєю інтенсивністю в руйнівну силу, нейтралізуючу природну привабливість особистості. Чутливість перетворюється на безглузде і нераціональне самоугоднічество, розвиваюче лінь і марнотратство.

В рівновагу призводять об’єктивна концентрація, дисципліна, прийняття необхідних обмежень і … однозначна готовність просто працювати. Під ногами Сімки Тельця повинна бути тверда опора, а силу характеру потрібно пом’якшувати гумором і сміхом. За сверхсерьезной його поглядів нерідко відповідальна частота Сатурна. Сімка Тельця зобов’язана вести дисципліновану, впорядковане життя, розвивати навички тверезих і практичних рішень і висновків, а також цінувати друзів своєї статі. Важливо ще виконувати свої повсякденні обов’язки, беручи життя такою, яка вона є.

Коментарі. Запис у книзі «Т» говорить: «Все Сімки Тельця проявляють міць, рівну Короні, яка бажає (мати) під собою відповідну голову», а потім, з практичним змістом, характерним для описів всіх десятиденних декад, продовжує: «результат декади залежить від вжитих заходів ». Виходячи з цього успіх Сімки Тельця сумірний вибору нею ж самою вжитих заходів.

Коли ця особистість приведе свої потужні сили в рівновагу, опанує емоціями, коли зможе інтелігентно і об’єктивно дисциплінувати свою активність, – лише тоді у Сімки Тельця можуть з’явитися можливості для величезного успіху.

Яскравий приклад такої особистості – Оноре де Бальзак. У цій декаді народжені теософіст і духовний вождь Крішнамурті, балерина Марго Фонтейн, відома своєю витривалістю і професійної дисциплінованістю. (Іван Павло II, Михайло Булгаков, Михайло Глінка – прим. Пер.). Композитор Ерік Сатье, майстер синкопованих ритм Ірвінг Берлін, і звичайно, ексцентричний і химерно прекрасний Сальвадор Далі.

Відносна нечисленність відомих людей серед сімок Тельця – прямий доказ наявності для них реальних труднощів у досягненні власного рівноваги. Для дуже багатьох різнобічність являє собою небезпечний дар, і, подібно лицареві Стівена Лікока, Сімки Тельця намагаються скакати одночасно в різних напрямках, але так нічого не досягаючи і нікуди не потрапляючи. Назва Таро-карти цієї декади «нездійсненими успіх» саме показує – як же нелегко цим людям домагатися власного успіху, віддаленого від них на довжину власної руки. Золоті плоди дозріли, але здоровенний селянин сперся на мотику і мріє – немає би взятися за справу і зібрати яблука!
Наведений приклад найточнішим чином символізує дивовижно лінь, вартісну між народженим у цій декаді і його успіхом, до якого йому залишилося лише руку простягнути … Здається, що в невмінні сконцентрувати свої сили і зробити наступний крок (незважаючи на те, який він буде) укладена основна трудність народжених в цій декаді. Більш того, часто ці люди щиро вірять у те, що зробили все необхідне, хоча жодного разу не вдарили пальцем об палець для потрібної справи. У цьому для них вічний камінь спотикання – сама для них дорогоцінна ілюзія. Ці люди обдаровані інстинктивної привабливістю, властивої всім з потенціалом Сімки (або з частотою Венери), особливо сильно діє на протилежну стать, а також неохватное і неосяжної життєздатністю. Але їм часто не вистачає рішучості. Втім, рішучість, як і все інше, якщо побажають по справжньому, вони можуть в собі розвинути, природно, якщо добре попрацюють. Якщо устремління Сімки Тельця остаточно зорієнтовані в одному напрямку і підтримані об’єктивним і дисциплінованим працею, – немає такої мети, яка практично для неї була б недоступна.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,479