Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Ви завжди зможете виділити його з натовпу по сильному мовчазної поведінки. Поки не познайомитеся ближче, він буде справляти враження мовчазної людини. Його рухи, манера говорити – розмірені, вони не багатослівні. Мало, що порушує його спокій. Його рішення є незмінними. Тельці рідко впадають в лють, хочуть, щоб його залишили в спокої. Не тисніть на нього, інакше він стає впертим. Якщо ви зайдете занадто далеко, він впаде в гнів. Він може місяцями і роками проявляти дивовижне самовладання, ігноруючи все, що в інших може викликати нервовий розлад. А потім зовсім несподівано він почне копати землю. Йдіть з його шляху як можна швидше в такому випадку. Його темперамент рідко проявляється імпульсивно, але коли він роздратований, може все зруйнувати на своєму шляху. Пардон, «знищити» це не те слово, «деморалізувати» – ось так би мовити краще. Але на щастя, це буває рідко. Краще пам’ятати, що Тельці не бувають трохи роздратовані, швидше за все, він просто впадає в лють.

Тельців дуже сильно приваблює протилежну стать, але не в їхньому характері агресивно переслідувати свого обранця. Він воліє людей привертати до себе. Його типова поведінка – пасивність. Тельці швидше гостинні господарі, ніж любителі ходити в гості. Вони самі не шукають популярності. Він може підхопити ідею дружби або роману і завжди знає, що з ним робити, що не дано багатьом іншим людям. Тельці рідко знаходяться в неспокійному стані, майже не бувають нервовими. По суті своїй вони стійки. Вони приймають речі такими, які вони є. Як правило, це люди домашні. Вони дуже люблять свій дім, своє зручне крісло, знайоме оточення. Зміни в обстановці вводять їх у зневіру. Вони завжди мріють про власний будинок. Вони дуже близькі до землі, люблять природу, квіти. Швидкий ритм сучасного життя стомлює їх, тому він обов’язково повинен виїжджати за місто.

Зазвичай Тельці дивно здорові, хоча якщо захворюють, повільно одужують, з-за свого впертого небажання підкорятися лікарям. Одна з його характерних рис – невіра в оптимізм, що також не сприяє швидкому одужанню. Найчутливіші області для хвороб – горло, шия, ноги, спина. Будь-які застуди часто переходять в ангіни. У них часто буває поганий кровообіг, внаслідок цього хворі вени і інші хронічні захворювання. Однак більшість травневих людей залишаються здоровіше, ніж інші. Але якщо він гладшає, то може втратити своє здоров’я. Одна з основних причин його хвороб відсутність свіжого повітря і рухів. Говорячи про впертості, марно говорити і про це. Вони вважають, що всього-навсього терплячі і тверді. Але вони дійсно вперті настільки, що взагалі можливо. Однак, треба віддати належне, у Тельця виключно багато терпіння. Вони можуть роками нести фізичне та емоційне навантаження, мовчки, не скаржачись, і ніхто не звинувачуючи в цьому. І чим більше в Тельця буває неприємностей, тим більше сил вони знаходять, щоб переносити їх. Їх вірність і відданість родині й друзям часто перевершує всяке розуміння. Вони заслуговують золотої медалі за те мужність, яку вони проявляють під ударами долі і які вже давно б зламали інші знаки. Їх гумор відрізняється теплотою, він земний. Вони рідко бувають жорстокими або мстивим.

Тепер що стосується грошей. Телець і гроші завжди йдуть поруч. Серед безробітних ви не зустрінете Тельця. Вони будують свою імперію повільно, але надійно. Завжди починають з міцного фундаменту, поверх за поверхом ладу свою справу. Вони люблять накопичувати владу так само, як і гроші, але зазвичай заради задоволення володіти нею. Діяти ж вони часто дозволяють своїм підлеглим. Одне свідомість, що влада і гроші в їх руках, цілком їх задовольняє. Хай працюють Козеріги і Раки, а він буде нюхати незабудку і дивитися в очі красивої жінки. Рано чи пізно гроші прийдуть до Тельцю. Він пишається своєю власністю, але не жадібний.

Тельців хвилює живопис і музика. Його думки завжди розумні і зрозумілі. У них немає нічого дрібного, включаючи їх здатність до довгої любові. Вони повні любові до розкоші, до того, чим володіють. Але гроші даремно не тринькає. Його будинок – його фортеця. Вони терплячі як сам час. На їхню силу можна завжди покластися, але вони дуже вперті, не дивуйтеся, що я це так часто повторюю: це їхня основна риса характеру.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,381