Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – Індубала (Індійська традиція)


Телець – знак, пов’язаний з елементом землі. Він вказує на практичний склад характеру, на здатність правити і на матеріальне відношення до життя. У своєму ставленні до життя він консервативний і реалістичний. Символом Тельця – буйвіл, що вказує на чималу рішучість, силу і присутність впертості в характері. З цією людиною нелегко мати справу у випадку, якщо він роздратований. У праці він завзятий, хоча і трохи неквапливий. Так як Телець управляється Венерою, він обізнаний у життєвих справах, має стриманий темперамент. Він любить філософію. Венера символізує спрагу, і тому він честолюбний, розташований до сильних переживань. Він наполегливий і надійний. Він любить красиву навколишнє оточення, парфуми, квіти, приємні запахи.

Всі Тельці мають музичні здібності, люблять хорошу їжу і приємні напої. Вони товариські, тямущі, впевнені в собі, схильні хвилювати протилежну стать своїми вчинками. Згідно античному тексту «Бріхад-Джатака», ці люди «можуть мати справу з тканинами, можуть бути вправні у співі або грі на музичних інструментах».

Телець людина обережна, старомодний, має гарне почуття гумору і здатність аналізу, що передує вчинку. Він терплячий, чекає, коли дозріють умови, сприятливі для здійснення своїх планів. Телець буде хороший як посадова особа, вміє здобувати потрібні речі в потрібний час, добре розпоряджається власністю.

У Тельців можуть бути хвороби серця, очей, вони можуть бути вперті і ексцентричні. Найбільшу вигоду вони можуть отримати займаючись комерційною діяльністю, отримавши спадщину, або завдяки вдалому шлюбові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,141