Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – Індубала (Індійська традиція)


Телець – знак, пов’язаний з елементом землі. Він вказує на практичний склад характеру, на здатність правити і на матеріальне відношення до життя. У своєму ставленні до життя він консервативний і реалістичний. Символом Тельця – буйвіл, що вказує на чималу рішучість, силу і присутність впертості в характері. З цією людиною нелегко мати справу у випадку, якщо він роздратований. У праці він завзятий, хоча і трохи неквапливий. Так як Телець управляється Венерою, він обізнаний у життєвих справах, має стриманий темперамент. Він любить філософію. Венера символізує спрагу, і тому він честолюбний, розташований до сильних переживань. Він наполегливий і надійний. Він любить красиву навколишнє оточення, парфуми, квіти, приємні запахи.

Всі Тельці мають музичні здібності, люблять хорошу їжу і приємні напої. Вони товариські, тямущі, впевнені в собі, схильні хвилювати протилежну стать своїми вчинками. Згідно античному тексту «Бріхад-Джатака», ці люди «можуть мати справу з тканинами, можуть бути вправні у співі або грі на музичних інструментах».

Телець людина обережна, старомодний, має гарне почуття гумору і здатність аналізу, що передує вчинку. Він терплячий, чекає, коли дозріють умови, сприятливі для здійснення своїх планів. Телець буде хороший як посадова особа, вміє здобувати потрібні речі в потрібний час, добре розпоряджається власністю.

У Тельців можуть бути хвороби серця, очей, вони можуть бути вперті і ексцентричні. Найбільшу вигоду вони можуть отримати займаючись комерційною діяльністю, отримавши спадщину, або завдяки вдалому шлюбові.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,480