Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельців – липень 2020 від Марфи Бомбушкар


Гороскоп повинен принести полегшення (якщо з березня почалися проблеми) і більш стабільне бачення майбутнього. Інших важливих вказівок для Тельців не буде до серпня місяця. Бережіть своє здоров’я, може бути занепад (навіть тривалий) фізичних сил. Багато спілкування. Дуже хороший місяць для збагачення.

З 3 квітня по 7 серпня триває сприятливий період для збагачення, в липні і серпні він буде нейтрально-сприятливим, лише останній 5 днів липня негативні. З 28 травня схильність до навчання, товариськість, новини і поїздки по 5 серпня. З 18 червня по 12 липня переоцінка знайомств і повернення старих, знань, поїздок, нове краще не починати. З 3 червня по 3 серпня зміни життєвої філософії і прагнень, навчання, релігії, ідеології. З 27 червня по 7 січня 2021 занепад сил фізичних і зростання сил духовних, активніше будете на самоті, оновленні та руйнування таємниць.

З 2 липня по 18 грудня повторення періоду, який був з 2017 року по березень 2020. Період, що дозволяє зміцнити себе, вітальність, віру в життєві цінності, віру в щось вище, віру в свою філософію. Ви можете навіть стати викладачем або наставником в цей час, схильні вчити інших. Якщо Ваша віра була слабка, то ймовірно, вона буде повністю зруйнована в цей час, а може бути навпаки укріплена. Більш практичне ставлення до філософії і поглядів на життя, навчання. Якщо у Вас було незадоволення в навчанні, можете кинути університет. Все слабке буде зруйновано, все сильне укріплено, можуть бути сумніви в існуючому. Для настільки прагматичних Тельців, які рідко занадто в щось вірять (крім сили матеріального) період не дуже важливий. А для всього Зодіаку це період великих амбіцій, бажання кар’єри. Може деякі Тельці зможуть зробити собі кар’єру викладачів або наставників. Непоганий період для судових питань. Досить хороший період для серйозного навчання.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і кульмінації, важливі новини. Акцент на спілкування, поїздки, зарубіжжі, суди, наставництво, навчання, знайомства. Займіться своїми знаннями, інформацією, життєвою філософією і прагненнями, ідеями та ідеалами. Найкраще завершувати і переоцінювати ці питання, не починати щось нове.

З 6 по 10 липня і з 25 по 29 липня можете трохи конфліктувати через таємниці зі знайомими, через таємну інформацію, плітки.

З 10 по 23 серпня приріст енергії духовної та ідеологічної, віри, активності. Працюйте над своїми цілями і ідеалами, прагненнями, знаннями, світоглядом – цього буде багато сприятливих трендів в лютому і нейтральних в березні. Це повинно змінитися у Вас за ці два місяці, оновитися, розвинутися. Ви активніше будете в навчанні, відстоюванні своїх ідей, проповідуванні. Час боротися за істину, можливі скандали, але буде енергія довести свою правду.

З 10 по 14 липня відмінний час для публічної активності, допомагати друзям, спілкуватися, виступати на публіці.

З 12 по 16 липня обережніше з судами, зарубіжжям, поїздками і навчанням. Не роздувайте свої бізнес ідеї, не давайте великих обіцянок, не обманюйте.

З 13 по 17 липня буде бажання позбуватися від друзів, наставників і учнів, навчань, віри. Тренд негативний. Обережніше з поїздками та інформацією.

З 19 по 22 липня занепад сил, віри, може бути розчарування в ідеях і філософії.

З 20 по 24 липня інтелектуальний тонус, швидко зможете навчатися, спілкуватися, здійснювати інтелектуальні проекти.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове, сам пік негативний, гнітючий і розчаровує. Акцент на знайомства, торгівлю, поїздки, навчання та спілкування, важливі новини.

З 25 по 30 липня обережніше з любовними романами на публіці, з любовними романами з друзями. У ці дні намагайтеся не помилитися з покупками, укладенням договорів, висока ймовірність обманів.

З 31 липня по 8 серпня остерігайтеся таємних конфліктів, Ваші таємниці можуть бути зруйновані, або Ви можете зруйнувати таємниці інших людей. Буде велике бажання змінити свою думку або філософію життя інших людей. Можуть бути ідейні конфлікти.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – рішення, новини, усвідомлення, завершення, розриви, кульмінації, революції. Дуже бунтарський пік, що руйнує, який звільняє. У Тельців буде безсоння в ці дні і дуже багато енергії, переживань, ексцентричних бажань. Непередбачені події. Ви можете змінити себе. Але куди більше акцент на змінах в сімейній сфері, з рідними, з нерухомістю, з місцем проживання. Великий акцент на зміни в кар’єрі, досягнення, професії, репутації, цілях.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на липень 2020

З 2 липня за 18 грудня – зміцнюйте ідеологію і філософію, віру.

Пік 5 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини і кульмінації, акцент на спілкування, навчання, поїздки.

З 10 липня по 23 серпня – розвивайте суспільні відносини і дружбу, ідеологію.

Пік 20 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на навчання, знайомства, спілкування.

Гороскоп опублікований 9 липня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,621