Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Терезів зі Стрільцем – К. Петіленгро


Це чудова пара, але тільки не на погляд друзів, які всі сили докладуть, лише б не дати їм бути разом. Терези і Стрілець не бояться говорити один одному про свої фантазії та мрії. Цей союз зазвичай буває дуже успішним, хоча обидва партнера надмірно легковажні і воліють говорити, а не діяти. Краще було б, якби Ваги були на кілька років старші і трохи більш розсудливі.
Стрілець часто ображається на вітряні Терези, а Терези ніяк не можуть зрозуміти, чому Стрілець не сприймає їх поведінку всього лише як жарт. Стрілець відмінно вміє змусити Ваги робити те, що йому хочеться, користуючись для цього будь-якими засобами, в тому числі і емоційним шантажем. До розриву відносин цю пару можуть призвести хіба що фінансові проблеми. Стрільцю і Терезам потрібно обговорювати всі проблеми при їх виникненні, щоб не псувати настільки чудових відносин.
Давати поради цій парі безглуздо. Вони переконані, що знають все краще за всіх. Будьте обережні: дрібна сварка може перерости в серйозний конфлікт. П’ять років – ось критичний термін для подібних відносин. Якщо за цей час вам не вдасться дійти згоди, то, на жаль, по життю ви підете різними шляхами. Обговорюйте всі проблеми по мірі їх виникнення, і ви радісно відзначите золоте весілля. Терези люблять сюрпризи, на які Стрільці великі майстри. Це надає відносинам свіжість і гостроту. Стрільці і Терези можуть бути дуже щасливі один з одним.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,328