Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Терезів зі Скорпіоном – К. Петіленгро


Вони відчувають один до одного настільки сильні почуття, що негайно хочуть змінитися друг заради друга найрадикальнішим чином. Скорпіон намагається змінитися швидше, ніж Терези, які воліють спочатку зрозуміти, наскільки далеко готовий зайти Скорпіон. Що за пара! Вони одночасно притягують і відштовхують одна одну.
Друзям це не подобається. Вони починають говорити, що ви обидва – дуже хороші люди, але разом у вас немає майбутнього. І ви чесно починаєте вишукувати один в одному недоліки. Терези не виносять правил, встановлюваних Скорпіоном. Скорпіон спалахує. Скорпіону не подобається те, що Терези віддають перевагу замикатися в собі і довго дутися, замість того щоб вирішити всі проблеми в хорошій сварці. Зрештою Скорпіон домагається успіху, тому що він відмінно знає, на які кнопки треба натиснути, щоб Терези вчинили так чи інакше. Терези витримують таке ставлення недовго. Можливо, рік, може бути, десять, але в один прекрасний день Терези зберуть свої речі і зникнуть з вашого життя. Ставтеся до Терезів по-доброму, якщо хочете пройти з ними довгий шлях. Любити людину можна, але маніпулювати їм, що дуже люблять робити Скорпіони, не можна.
Відносини між Скорпіоном і Терезами – це щось особливе. Вони готові зробити все, що завгодно, лише б принести один одному задоволення. Терезам потрібна впевненість у собі, і Скорпіони можуть зміцнити цю впевненість, як жоден інший знак. У кожного з нас є свої слабкості, і Скорпіон – не виняток. Дайте йому зрозуміти, як йому пощастило, що він вас знайшов. А якщо він не зрозуміє, то завжди знайдеться той, хто оцінить вас по достоїнству!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,233