Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Терезів з Рибами – К. Петіленгро


Терези і Риби можуть бути щасливі. Сваритися ці знаки великі майстри. Їм приносить задоволення бачити, наскільки далеко вони можуть зайти. Але тим не менше вони обов’язково відступають, і примирення їх буде дуже романтичним. І не дивно – адже і всю сварку вони затіяли лише заради розваги.
Обидва хочуть залишитися незалежними, і обидва хочуть бути разом. Це досить дивне партнерство. Саме чудове в цьому те, що обидва партнери хочуть зберегти і зміцнити свої відносини. І це їм вдається, якщо тільки не втрутиться сама доля. Як правило, Риби і Терези зустрічаються вже в зрілому віці. Перш ніж з’єднатися з обожнює Рибами, Терези переживають болючий розрив досить тривалих відносин. Терези повинні відчувати, що живуть повним життям, тому дати зобов’язання Рибам вони можуть лише після того, як випробують на собі все, що тільки можливо. Риби – великі романтики, що дуже імпонує Терезам. Вони можуть танцювати ніч безперервно і роками вести найцікавіші бесіди.
Риби люблять домінувати у стосунках. Ваги поступаються їм скрізь, окрім спальні, де ініціатива повністю переходить в їхні руки, до взаємного задоволення обох партнерів. Побачивши цю пару, ви можете здивуватися, що ж їх об’єднує. Невже він дійсно її любить? Чому ж тоді Терези так безсоромно фліртують? Але не обманюйте. Ця пара може розлучитися лише в тому випадку, якщо один з партнерів втратить довіру до іншого, але в союзі Терези-Риби це дуже малоймовірно. Якщо Терези і Риби хочуть бути разом, їм слід забути про минуле. Небагато астрологи рекомендують подібний союз, але він цілком має право на існування і може виявитися дуже щасливим.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,490