Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця з Рибами – К. Петіленгро


Дуже цікавий союз. Дивно, але ці знаки можуть зробити один одного щасливими. Вони і люблять один одного, і ненавидять одночасно. Телець здається Рибам занадто нудним, а Риби надто активні для люблячого стабільність Тельця. Риби завжди знають, як заспокоїти Тельця, і ця пара насолоджується сімейним спокоєм і щастям. Телець любить добре поїсти, Риби воліють як слід випити. Провівши вечір у потуранні слабкостям один одного, вони можуть прийти до повного взаєморозуміння – ось тільки як довго воно триватиме?
Телець занадто старається приземлити Риб. Риби завжди прагнуть до чогось нового, Телець віддає посидіти вдома. Телець хоче вкладатися в довгострокові проекти, Риби воліють швидкі результати. Тельцю навряд чи сподобається прийти додому і виявити, що Риби переставили всі меблі, позбавивши його тим самим відчуття стабільності та спокою. Складності виникають і з вечерею. Риби непередбачувані і люблять дивувати, земні ж знаки воліють знайому їжу у строго визначений час.
Вода і Земля можуть змішуватися і підтримувати один одного, але це не найкраще поєднання. Їм потрібен час, щоб пристосуватися один до одного і визначити, коли краще відправитися куди-небудь розважитися, а коли залишитися вдома. Але в останній момент Риби змінюють план, до якого Телець вже встиг звикнути.
Якщо ці знаки відчувають один до одного серйозні почуття, їх чекає весела і різноманітна життя. Друзі Тельця не дізнаються свого друга після того, як на нього впливає водна магія. Вода підмиває коріння, якими Телець вріс у землю. Але коли Тельці і Риби закохані, вони здатні перевернути світ. Зупинити їх ніщо не в силах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,166