Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця з Раком – К. Петіленгро


Це дуже своєрідна пара, відносини між Тельцем і Раком можуть скластися як завгодно. Якщо їм добре разом, то добре по-справжньому, якщо погано – то ситуація складається просто жахлива. Вони здатні перетворити життя один одного або в рай, або в пекло. Рак володіє достатньою силою, щоб впоратися з упертим Тельцем. Рак здатний подолати і егоїзм Тельця, який час від часу виходить назовні. Рак чудово розуміє, що значить іти власним шляхом, тому шанси на успіх у такого союзу дуже великі. Багато астрологів вважають, що ці знаки надто сильні, що може призвести до розриву відносин: коли їси занадто багато солодкого, тягне на солоненьке. Але цей союз має всі шанси на успіх.
З роками Тельці і Раки стають дедалі більше схожими один на одного і прекрасно співіснують поруч. Вони немов розчиняються один в одному і стають однією людиною. Проблема лише в тому, що Рак може захотіти включити в спільне життя і членів своєї сім’ї, в той час як Телець завжди хоче жити окремо і самостійно. Бичка та Раку доведеться вчитися жити один з одним, але той багаж, який кожен з них принесе з собою, значно полегшить процес звикання.
Якщо Телець і Рак зустрінуться в зрілому віці, союз між ними менш вірогідний. Коли один з партнерів буде здійснювати помилки, другий сприйме їх як карт-бланш для того, щоб робити те, що йому заманеться. І подібний підхід навряд чи може призвести до чогось хорошого. Життя, якою б цікавою вона вам не здавалася, – це не гонка, пам’ятайте про це!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,329