Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Стрільця з Рибами – К. Петіленгро


Ці двоє можуть принести один одному величезне щастя, але і величезне горе. Вони будуть жити точно так, як почали. Якщо з самого початку вони забудуть про манери, то все життя стануть називати один одного такими іменами, повторити які при сторонніх буде немислимо. Якщо період залицяння буде церемонія і офіційним, оточуючі з розуму зійдуть від розчулення, дивлячись на чудову пару
Вогонь і Вода досить дивне поєднання. Разом вони можуть залишитися лише в тому випадку, якщо щиро люблять один одного. Вони не грають з іншими людьми, тому що знають, що наслідки подолати буде дуже важко. Риби схильні все драматизувати і перебільшувати. Стрільці були б не проти розважитися, але не витримують напору Риб. Стрільцям і Рибам добре в спальні, ось тільки з часом у них біда.
Стрільці здатні розважити Риб і готові довести, що вони – стоять партнери. Але чи витримають вони довго? Якщо Риби і Стрільці почнуть копатися в минулому, добром це не скінчиться. Краще розкажіть один одному милі казки про себе, якщо не хочете неприємностей. Сім’я і друзі не вірять у те, що Риби і Стрільці зможуть пробути разом достатньо довго, і не пропонують їм підтримки, що тільки ускладнює ситуацію.
Доведіть усім, що вони помиляються. Ви знаєте, що підходите один одному. Але не забувайте стежити за фінансами. У такому союзі гроші приходять і йдуть з такою неймовірною швидкістю, що встежити за ними надзвичайно важко.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,322