Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Стрільця з Козерігом – К. Петіленгро


Ці відносини найчастіше спалахують на роботі – службовий роман між начальником і підлеглим. Підтримує ці відносини тільки повна довіра, але як довго вони триватимуть? Ці двоє можуть відмінно працювати разом, а можуть заподіяти один одному масу занепокоєння. Потрібно бути дуже обережними, щоб те, що вам подобається один в одному, не стало тим, що вам ненависне.
Стрілець прикладає безліч зусиль і часу, щоб спокусити Козеріга, який повинен переконатися в тому, що Стрілець заслуговує його любові. Тільки після цього можливі які б то не було відносини. (Ось чому ці союзи найчастіше виникають на роботі. Вони грунтуються на взаємній повазі.) Правда, Стрілець може бути настільки спокусливим, що Козеріг готовий зробити для нього виняток.
Стрілець має чудову здатність змусити свого партнера відчути себе єдиним і неповторним. Труднощі лише в тому, що Стрілець ніколи не вірить в те, що хтось ставиться до нього настільки серйозно, наскільки йому хотілося б. Козеріг стверджує, що у Стрільця ніколи не знайдеться місця в житті для вимогливого козлика. Якщо Стрільці і Козеріги зважаться поговорити один з одним, а не з кимось іншим, всі їхні проблеми можна швидко і легко дозволити. Козерігові потрібно трохи розслабитися. Може бути йому і сподобається бачити в Стрільці рівного собі. Ці двоє обов’язково повинні ділитися один з одним своїми бажаннями і почуттями. І тоді вони знайдуть любов і довіру, про яких так страстномечтают.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,382