Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Скорпіона з Рибами – К. Петіленгро


Ці двоє вміють повеселитися. Чим більше часу вони проводять разом, тим веселіше їм стає. Вони говорять про такі речі, про які більшість людей боїться навіть подумати. Водяне партнерство складається на рідкість успішно.
Рибам і Скорпіонам потрібно підтримувати однаковий темп відносин, уникаючи спокуси ігор і пасток. Основна небезпека в тому, що водні знаки люблять доводити все до логічного завершення. Вони повинні випробувати на собі всі принади спільного життя, а не тільки хороше. Якщо Скорпіон і Риби вирішать вступити в шлюб, вони будуть відчувати себе так, немов доглядали за партнером років приблизно двадцять, причому не в самому гарному змісті слова. Вони будуть постійно відчувати один одного, звертаючи увагу на дрібниці, а не на серйозні проблеми. У важкі часи ця пара неймовірно згуртовується. Але варто виникнути небудь сумнівам у вірності один одного, і партнер, який відчув себе зрадженим, негайно піде.
Скорпіон і Риби ніколи не розуміють один одного. Їм потрібно навчитися прощати один одному маленькі слабкості. Риб дратує нерішучість Скорпіонів, а Скорпіони сердяться на те, що Риби готові кидати гроші і час на вітер. Скорпіону важко прийняти навіть саме незначне рішення – наприклад, що приготувати на обід. Він буде довго обговорювати якусь страву лише для того, щоб в останній момент приготувати зовсім інше. А Риби не захочуть його їсти. Більше довіряйте один одному, любіть один одного, не звертайте уваги на дрібниці – і ви зможете подолати навіть найскладніші проблеми. Любов Риб і Скорпіона з кожним роком стає все сильнішою.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,498