Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Риб з Рибами – К. Петіленгро


Цей союз нагадує шлюб двох відомих акторів. Повороти і віражі будуть вражаючими. Риби можуть вплинути один на одного негативно, але можуть надати і хороший вплив. Я не можу не віддати їм належне. Риби вміють повеселитися і цілком в змозі знайти один в одному кохання всього свого життя. Зірки до них прихильні.
Ці двоє не відразу знайдуть один одного, але, коли їм це вдасться, виявиться, що у них маса спільних друзів і що вони ходять в одні і ті ж ресторани. Правда, тривалість подібного союзу сумнівна. Риби настільки енергійні, що негайно доведуть відносини до логічного кінця, не думаючи про те, що залишається позаду. Вони цілком можуть жити з людиною багато років, але раптом – удар блискавки! – І вони готові кинути все, що завгодно. Цей знак підпорядковується тільки велінням зірок.
Секс між Рибами чудовий. Випробувавши його один раз, вони захочуть знову і знову. Їм є про що поговорити. Якщо їм не вдасться залишитися коханцями, то вже друзями-то вони безумовно залишаться. Їм є на чому будувати свої відносини, і якщо настрій вдасться відповідне, їм все вдасться.
Не намагайтеся командувати один одним. Мислите конструктивно, і ваше життя вдасться. Подумайте про неприємності, і ви отримаєте їх в одну мить. Пам’ятайте: зосереджуйтеся на хорошому, і ваше життя буде наповнена добром. Якщо ж ви будете думати тільки про неприємності, біди не минути, і ваш союз, укладений на небесах, буде приречений.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,481