Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рака з Водолієм – К. Петіленгро


Нехай ви обидва романтики, але живете як би на різних планетах. Рак чекає від Водолія схиляння перед сім’єю, той же схиляється в бік цінностей загальнолюдських, жертвуючи заради них інтересами конкретної особистості. У підсумку відсутність, взаєморозуміння може привести вас до великих розчарувань.

Емоційний Рак спробує піймати Водолія в сильця своїх почуттів. Той побачить у цьому замах на свою свободу; хоча насправді Рак просто хоче любити і бути коханим. Йому, ніжному і чуйному по натурі, потрібно, щоб Водолій ставився до нього серйозно, оскільки живе Рак виключно емоціями, їм присвячує все своє життя, витрачаючи себе і згораючи в їх вогні. Водолія ніколи не зрозуміти, як можна без залишку віддаватися почуттям, тому іноді він вважає Рака не зовсім нормальним. Для нього дивно, що в ім’я любові людина готова на будь-які жертви.

Дівчина-Водолій, запам’ятай: якщо, наприклад, у тебе щось трапиться – адже таке буває з кожним! – Близька людина поруч буде як не можна до речі. Саме Рак стане твоїм розрадою, твоєї опорою у важкі хвилини. Якщо ти трохи уважніше придивишся до свого коханого, то зрозумієш, що він завжди готовий прийти тобі на допомогу за першим сигналом. Ні, він зовсім не чекає твоїх невдач, просто коли він потрібен, то відчуває себе щасливим. Якщо ти дозволиш йому про себе подбати, він повірить, що живе не даремно! Зроби йому цю радість, нехай він проявить себе, якщо навіть для цього тобі доведеться трохи злукавити …
Рака хочеться попередити про те, що, на жаль, такі хвилини, коли ти відчуваєш, що потрібна своєму Водолія більше всіх в світі, випадають не дуже часто. У повсякденності доведеться мати справу зі стриманістю і скритністю обранця, який вважає за краще не давати волю емоціям, у всьому покладаючись на розум.

  1. Один комментар до “Гороскоп сумісності Рака з Водолієм – К. Петіленгро”

  2. Мирослава в 14.12.2016 | Відповісти

    Доброго дня. А де гороскоп сумісності Рака з Водолієм?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 32 T. 0,421