Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Рака з Стрільцем – К. Петіленгро


Життя цієї пари нелегка. Вони стверджують, що знають, чого хочуть, але рухаються в абсолютно протилежному напрямку. У кожного з них свій погляд на проблеми. Стрілець будує плани і обходиться без Рака, боячись, що той обмежить їхню свободу. Раку повідомляють про заплановане в останню хвилину, ставлячи його перед фактом. Емоційний Рак вважає себе приниженим. Рак хоче, щоб Стрілець був з ним двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень, але Стрілець не вважає постійну демонстрацію своїх почуттів необхідною. Стрілець, подумайте як слід. Раки вважають, що той, хто їх любить, просто зобов’язаний читати їх думки. Ви можете зрідка зустрічатися зі своїми друзями, але пам’ятайте, що Раку це не до душі. Якщо ви його любите, то будете поважати його почуття.
Початок відносин між Раком і Стрільцем дуже вражаюче. Рішення про шлюб вони беруть дуже швидко. Спробуйте пригальмувати. По-справжньому розуміти один одного ви навчитеся ще дуже не скоро. Пройде років десять, перш ніж ви зумієте оцінити один одного по достоїнству.
Рак надто серйозний для легковажного Стрільця. Цей союз може бути нетривалим і милим, якщо ці двоє не погодяться надати один одному певну свободу і простір. Інакше між ними постійно будуть сипатися іскри. Шлюб між Раком і Стрільцем вимагатиме багато зусиль, але ніщо хороше без праці не дається, чи не так?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,261