Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Овна з Рибами – К. Петіленгро


Якщо Овен і Риби кажуть, що ненавидять один одного, вони брешуть. Ці двоє не можуть не обожнювати один одного. Але в той же час вони не можуть не бачити, не чути і не помічати недоліків один одного. При цьому жоден з них не забариться тут же повідомити про це партнера. Ці знаки дуже палкі, союз їх жагучий, як ніякий інший. Вони люблять один одного, але це зовсім не означає, що вони один одному подобаються. Кожен з них хоче, щоб партнер більш походив на нього, кожен хоче отримати більше. З плином часу їх уявлення один про одного все більше віддаляється від істини. Вони ніколи не скажуть про це в обличчя, але будуть обговорювати свої проблеми з друзями та знайомими – словом, з усіма, хто захоче слухати. Часом вони скаржаться на партнерів навіть улюбленим кішкам і собачкам!
Риби люблять драматичне розвиток подій. Овни готові піти їм назустріч, але контроль за ситуацією вони не поступляться. Це бій самолюбства, в якому ще невідомо, хто переможе. Вони будуть продовжувати їсти один одного поїдом, змінюючи напрямок настільки несподівано, що підготуватися до цього не буде ніякої можливості. Вони навіть не знають, навіщо так поступають і чого хочуть досягти. Відносини між ними складні і заплутані. Вони цілком можуть обмежитися однією ніччю, а можуть зважитися на шлюб. До шлюбу вони будуть зберігати дистанцію. Але як тільки вони прийняли рішення і взяли на себе певні зобов’язання, шлюб їх, на подив оточуючих, виявляється дуже щасливим.
І Овни, і Риби, як хороше вино, з віком стають тільки краще. Вони ніколи не скажуть нічого поганого один про одного. Навіщо починати, якщо не хочеш продовження? Пам’ятайте, що грати один з одним не варто. І не забувайте час від часу давати один одному передих. І ви про це не пошкодуєте!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,166