Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Лева з Терезами – К. Петіленгро


З цією парочкою не занудьгуєш. Зводить їх сама доля, а потім, весь світ розцвічується, яскравим феєрверком. Лев і Терези будуть, щасливі до самої старості. Їх об’єднує чудове почуття гумору та прекрасні спогади про цікаво прожитого життя.
Однак і в цієї пари є свої проблеми. Вони прекрасно підходять один одному, але все псують гроші. Ваги вважають Льва страшенним власником. Терезам потрібно пристосуватися до подібного партнера, який змінює напрямок в мить ока. Льва дратує те, що Терези люблять поговорити про свої плани, але змушують Льва вичікувати цілу вічність, перш ніж втілити їх у життя.
Відповідальні та люблячі Терези – чудові батьки. А Лев вносить в сімейне життя той елемент енергії та радості, який так необхідний дітям. Така сім’я дуже щаслива. Єдина проблема полягає в тому, що, як тільки всі опиняються вдома, Лев тут же прагне до нових пригод. На щастя, Ваги володіють чудовим талантом влаштовувати рідний дім практично в будь-якому місці. З кожним роком сексуальні відносини між Левом і Терезами стають тільки краще. Втім, якщо ви вже перебуваєте в подібному союзі, то і без моїх слів це добре знаєте. Тільки не забувайте стежити за фінансами: чудовий союз може звалитися без достатньої фінансової підтримки.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,308