Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Лева з Рибами – К. Петіленгро


Ці двоє більше всього нагадують кішку з собакою. Вони з розуму сходять один від одного, але занадто не схожі, щоб бути друзями. Любов дуже скоро перетворюється на ненависть. Рибам не подобається звичка Львів всі виставляти напоказ, а Леви терпіти не можуть ділити увагу з ким би то не було, навіть зі своїм партнером. Кожен вважає себе краще партнера. Лев безуспішно намагається підпорядкувати собі Риб. Боротьба самолюбств в такому союзі не затихає ні на хвилину.
Фізично Риби і Леви чудово підходять один одному. І той і інший мають дуже високий рівень вимог, причому кожен хоче, щоб задоволення доставляли саме йому. Жоден не готовий дати партнерові більше. І Левам, і Рибам нелегко ділитися, а адже щастя будується саме на цьому. Обидва партнери посилають один одному абсолютно незрозумілі сигнали, що не призводить ні до чого хорошого.
Викладіть карти на стіл. Це ваш єдиний шанс. Кожен день трудіться над поліпшенням своїх відносин. Якщо нічого не виходить, поміняйте стратегію. Будьте готові до напруженої і тривалої роботи. Риби, не намагайтеся змінити Лева і зробити його більш приземленим. Лев, не ревнуйте Риб до всіх навколо. І тоді ваша любов розцвіте пишним цвітом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,381