Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Лева з Козерігом – К. Петіленгро


Союз Лева і Козеріга – не найпростіший у цьому світі. Партнерам доведеться йти на певні компроміси. Їх тягне в різних напрямках. Лев звик жити на межі допустимого, Козеріг – домосід, прагне жити за суворо розробленим планом. Лев – ексгібіціоніст, а Козеріг ретельно охороняє свій внутрішній світ. І тим не менше ця пара цілком може жити разом. Це складно, але не неможливо. Втім, партнерам є над чим подумати, перш ніж призначати день весілля.
Козеріг хоче знати, що чекає його за рогом. Успіх для нього – це планування, і в цьому Козеріг набив руку краще будь-якого іншого. Кар’єра Козеріга негайно руйнується, коли в його житті з’являється Лев. Однак партнери цілком здатні і підтримати один одного. Об’єднайте своє майбутнє, і ви зможете домогтися великого успіху.
Козерігові слід пам’ятати про запальності Лева. Критично ставитеся до слів Льва – пам’ятайте, що він далеко не завжди говорить те, що думає насправді. А Льву теж треба пам’ятати про уїдливості Козеріга. Спробуйте переконати партнера трохи притримати свій язичок. Якщо ви так зробите і будете довіряти один одному, у вашого союзу є всі шанси на успіх.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,162