Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Козеріга з Рибами – К. Петіленгро


Козерігам і Рибам багато хто заздрить. Вони вміють любити. Ці знаки можуть знайти спільну мову в усіх відношеннях. Відмінності? Так, звичайно, як же без них. Козеріги і Риби можуть сваритися через гроші і життєвих цінностей. Їм потрібно з’ясувати відмінності між собою на ранньому етапі відносин. Якщо вони не зроблять цього і через рік, то їх родичів і друзів можна тільки пожаліти – їм доведеться бути свідками бурхливих сварок.
Обидва люблять працювати і працюють дуже напружено. Вони здатні створити цілком ефективний союз, як в плані особистому, так і професійному. Вони – у всіх на вустах. Всі хочуть знати, як розумному Козерігові вдалося приручити волелюбну Рибу, і як Рибам вдалося приманити і спокусити такого складного людини, як Козеріг. Пристрасть між Рибами і Козерігом не вичерпується. Вони не соромляться проявляти свої почуття, навіть якщо на них дивиться весь світ.
Потрудіться, і ви зможете залишитися разом. Недовіра означає кінець ваших відносин. Ваш союз грунтується на довірі. І не забувайте про чесність у відношенні грошей.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,409