Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви зі Стрільцем – К. Петіленгро


Ці двоє не створені одне для одного. Вони походять з різних країн. З першого погляду зрозуміло, що без ускладнень не обійтися. Діва не завжди розуміє непередбачуваного Стрільця, що призводить до короткого замикання. Стрілець завжди говорить те, що думає, і це дратує Діву, яка готова чути лише те, що хоче почути.
Саме чудове в цій парі те, що вони стимулюють один одного. Стрілець перетягує ковдру на себе, а Діва занадто зайнята з’ясуванням того, куди вони підуть, чим займуться і у скільки повернуться додому. Стрільці не відрізняються організаторськими здібностями, тому вони не в змозі відповісти на всі ці питання, навіть якщо б дуже захотіли. Вони здатні змінити обраний ресторан в останню хвилину.
У такому союзі Стрілець зазвичай буває старше Діви. Діві взагалі складно змінити Стрільця, а особливо дорослого Стрільця. І тим не менше вона не залишає своїх спроб, поки не доводить справу до крайності. Рятує цей союз лише чудове почуття гумору, притаманне обом партнерам. Сміх – ось кращі ліки від усіх проблем. Такий союз виявляється успішним далеко не завжди, але він володіє відмінним потенціалом. Якщо обидва партнери готові до шлюбу, вони зможуть зробити життя один одного цікавіше і веселіше. Якщо вони вирішили залишитися разом, вони повинні пам’ятати, що всі люди роблять помилки. Ставтеся один до одного з розумінням і прощайте один одному маленькі слабкості.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,165