Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Діви з Водолієм – К. Петіленгро


Досить дивний союз. Якщо вони зійшлися досить швидко, то швидше за все Водолій заговорив Діву. Якщо ж відносини їх розвивалися досить довго, то, мабуть, за ниточки смикала Діва. Ця пара обожнює пограти і не дбає про думку оточуючих. Хоча переважніше тримати своє інтимне життя в таємниці, але ця пара обожнює перемивати свою брудну білизну на людях.
Діва занадто розважлива для імпульсивного Водолія, зате її цікавість стимулює його інтелект. Їм дуже важко побудувати міцні відносини. Вони йдуть по життю різними шляхами, їхні погляди на шлюб та сім’ю дуже відрізняються. Краще, якщо вони дозволять один одному займатися власними справами. Водолій занадто балакучий і запальний, на смак Діви. Діва воліє цифри і факти. Втім, особисту інформацію вона прагне зберегти в секреті. Діві важко миритися з розкиданістю Водолія. Постарайтеся розставити все по своїх місцях до весілля, щоб уникнути маси проблем і неприємностей у сімейному житті.
Пам’ятайте, що ви дуже не схожі один на одного і ніколи схожими не будете. Дозвольте собі залишатися такими, якими ви є, і тоді ваші відносини будуть міцними і тривалими.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,228