Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків з Терезами – К. Петіленгро


Між цими двома повітряними знаками також можливе певне нерозуміння, і зовсім не важливо, хто з них усвідомлює це першим. Спільне життя сповнене сюрпризів, які цілком влаштовують Близнюків. Втім, і Терези не мають нічого проти змін. Близнюки і Терези цілком можуть існувати поруч. Хоча між ними часом будуть виникати досить палкі суперечки, але з важливих питань між ними завжди існує повна згода. Вони дуже терпимі один до одного. Вони можуть фліртувати, щоб змусити партнера ревнувати, що призводить до збентеження всіх оточуючих.
Ні Близнюки, ні Ваги не розуміють значення слова «межа». Фінансові проблеми їх мало хвилюють. Ваги витрачають гроші на Близнюків, які щиро радіють подарункам і, в свою чергу, прагнуть чим-небудь порадувати партнера. Їм доставляє радість покупка нових гарних речей, а коли настає пора розплачуватися по рахунках – ось тут їх і чекає справжній сюрприз. І тоді вони починають звинувачувати у всьому один одного. Але варто справах піти краще, і вони знову готові витрачати, не замислююся про наслідки.
Слабкість Близнюків в тому, що вони прагнуть отримати все, що тільки можливо. І тоді Бісів залишиться тільки горювати над своїм розбитим серцем. З боку Близнюків було б розумніше не грати з почуттями Терезів. Відновити зруйновані стосунки буває дуже нелегко. І Терези, і Близнюки люблять бути в центрі уваги. Спробуйте поділити п’єдестал. У вас є всі шанси знайти щастя і зробити щасливим свого партнера.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,152