Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Близнюків з Рибами – К. Петіленгро


Два таких сильних характеру здатні перетворити сімейне життя і в пекло, і в рай одночасно. Близнюки люблять домінувати в натовпі, а Риби просто жити не можуть без того, щоб не домінувати в особистих відносинах. З’єднайте Близнюків і Риб – і вибух неминучий.
Друзі постійно твердять Близнюкам і Рибам про те, як щасливі вони могли б бути разом, причому набагато раніше, ніж ця думка приходить в голову самим майбутнім партнерам. І як тільки вони з’єднуються, відносини їх починають розвиватися дуже стрімко. Вони можуть сваритися по сущим дрібницях. Їм потрібно навчитися віддавати і приймати. Не навчившись поступатися партнерові, вони не зможуть створити по-справжньому щасливий союз. Риби зазвичай перемагають у боротьбі за лідерство, причому не в силу свого розуму, а завдяки власній наполегливості. Близнюки віддають перевагу сконцентруватися на інших моментах життя, але Риби, зціпивши зуби, будуть боротися до останнього і не заспокояться, поки не отримають бажаного. Кожен з партнерів буде спокушати іншого, щоб той зрозумів, чого може втратити.
Побудова подібних відносин зажадає більше енергії, ніж будь-який інший союз. Близнюкам і Рибам доведеться чимало попрацювати. Рибам слід бути готовими до того, що Близнюки люблять розповідати про свої проблеми всьому світу, тоді як Риби воліють вирішувати всі у вузькому колі. Якщо ці двоє серйозно думають про весілля, їм потрібно виробити певні правила і підкорятися їм.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168