Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрільця – серпень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць що одухотворяє, повернеться пара періодів, які були в минулому, що впливають на Вашу віру, релігію, духовний світ. На матеріальному рівні в гороскопі багато акценту на фінанси і заробіток, поліпшення сімейних питань, більше соціальної активності. Протягом місяця буде багато повторення старого, багато періодів почалися ще в минулому гороскопі. Акценти місяця будуть на знаннях і світогляді, зарубіжжі, сім’ї та питаннях нерухомості.

З 16 травня по 13 серпня у Вас період активності в спілкуванні та навчанні, але з 27 червня по 13 серпня краще переучуватися. До того ж, ще один період, з 29 червня по 6 вересня посилить Ваш інтелект, товариськості, але знову ж таки з 26 липня по 19 серпня час переоцінки своїх знань, кар’єри і відносин повернення до старого. Низка конфліктних і небезпечних періодів з 25 липня по 10 (13) серпня, але не надто впливають на Стрільців. З 9 липня по 7 серпня покращуйте репутацію і відносини з важливими людьми. З 18 липня по 6 жовтня зміцнюйте і перебудовуйте фінансову сферу і роботу, звички і здоров’я, цінності і джерела доходів. Ось така маса періодів почалася в старих гороскопах для Стрільців і детально описана там же.

З 1 серпня по 1 вересня ще один період повторення, який був з 23 листопада по 14 грудня в 2017 і з 11 травня по 13 червня 2018 року. Період душевного заспокоєння, душевного роса, акценту на вірі, таємниці, духовному світі. Сприятливий для сімейної сфери, поліпшення її. Гарний час для творчості. У ці дні Стрільці можуть бути більш ліниві і схильні все перебільшувати, не знати границь.

Стримуйте своє бажання хвалитися, особливо таємницями і секретами, плітками з 4 по 9 серпня. Обережніше з егоїзмом і уразливістю, схильність до перебільшень. Обережніше з закордонними питаннями, викладачами та знаннями.

Сприятливий період для романтики, дружби, спілкування з 6 по 9 серпня.

З 7 серпня по 9 вересня хороший період для дружби, громадської активності, відновлення і поліпшення дружніх відносин.

Намагайтеся менше витрачати гроші по дурості з 8 по 11 серпня.

З 9 по 13 серпня і з 26 по 30 серпня, знову, варто бути обережніше в спілкуванні і з таємницями, поїздками. Несприятливі дні для переговорів, укладання угод, схильність до перебільшення, може бути обман. Потрібно бути стриманіш.

Пік 11 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, пік буде багатим на новини, приплив енергії. Час починати по-новому навчання, знайомства. Займіться своїми поглядами на життя, філософією, перевчіть себе. Приділіть увагу наставникам, вчителям, учням. Хороші дні для письменників, публіцистів, коучерів.

З 13 серпня по 10 вересня активніше станете в фінансових питаннях, покупках, розтратах, заробіток грошей. Цей період вже був з 18 березня по 16 травня. Вдалий час братися за старі проекти, які приносять прибуток, і покращувати їх до 28 серпня, після 28 серпня можна братися за нові джерела доходів \ проекти.

З 23 по 27 серпня (може бути на пару днів довше) кілька паралельних дуже сприятливих періодів, що добре впливають на матеріальні сфери для Стрільців. Вплив на роботу, заробітки, накопичення, збагачення, джерела доходів, кар’єру, статус, репутацію в суспільстві, відносини з керівництвом і важливими людьми, професію. Періоди дозволяють оновити, реструктуризувати, прискорити, переоцінити, зміцнити ці сфери і питання. Варто зайнятися своїм здоров’ям, якщо необхідно, системою цінностей (що є цінним для Вас), колекціями, довгостроковими планами.

З 24 по 29 серпня намагайтеся берегти гроші, можуть бути матеріальні втрати, обережніше з дружбою і відносинами, ревнощами і ризиком.

Пік 26 серпня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, період посилить всі тренди, пікові дні час усвідомлювати, приймати рішення, зрозуміти. Пік посилить період з 23 по 27 число, приділіть увагу матеріальній та статусній стороні життя. Під час піку сприятливий час для прийняття рішень щодо сім’ї та кар’єри, статусу. Можете отримати результати або важливі звістки і рішення щодо сім’ї і професії, статусу.

Відродження, трансформації, позбавлення, зміни Вашої особистості, фінансової сфери (багатства), таємниць, світогляду, духовного світу. Період з 30 серпня по 23 вересня, він був з 31 грудня по 10 лютого і з 21 березня по 2 травня і детальніше описаний в старих гороскопах. Сприятливі дні для змін себе, філософії, системи цінностей. Викинути то, що вже віджило своє, відродити дороге, трансформувати то від чого не можна позбутися. Працюйте над своїми недоліками і таємницями, заробітками і багатством.

Важливі дати і періоди в гороскопі на серпень 2018 для Стрілець

З 1 серпня по 1 вересня – духовний період, сприятливий для таємниць, сімейних питань, може бути лінь і мріяння.

З 7 серпня по 9 вересня – сприятливий період для дружби і громадської активності.

11 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – прилив енергії, час для перенавчання і публіцистики, філософії.

З 13 серпня по 10 вересня – активніше в фінансових питаннях, покупках, заробіток.

З 23 по 27 серпня – сприятливі дні для матеріального, професійного, репутації і сім’ї.

26 серпня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і прийняття рішень, акцент на сім’ю і професію.

Гороскоп опублікований 1.08.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,176