Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – жовтень 2018 – Марфа Бомбушкар


Починаючи з цього жовтня почнуться помітні тренди для Стрільців. Перший тренд буде стосуватися інформації, але буде він в кінці місяця з 31 жовтня. А поки, у Вас буде багато суєти, спілкування, таємних переговорів і романів, переоцінки таємних відносин і явних, дружби, колективів. Місяць не особливо важливий для Вашого знака Зодіаку, але все ж є можливість почати нову дружбу або вступити в співтовариство, розібратися з роботою і здоров’ям.

У Вас було півтора місяці на навчання та поїздки з червня по 6 вересня, а потім з 6 по 21 на використання знання для кар’єри і поваги, а тепер з 21 вересня по 10 жовтня час спілкуватися з друзями і дізнаватися про них більше. Гарний час зайнятися оновленням і зміцненням роботи і фінансової сфери з 18 липня по 6 жовтня. З 9 вересня по 31 жовтня у Вас можуть бути таємні романи і переговори, гарний час для поїздок далеких, побути наодинці з собою. З 11 вересня по 15 листопада активніше в спілкуванні зі знайомими.

З 5 жовтня по 12 листопада загальний тренд, період повернення, переоцінки, уповільнення розвитку нового у стосунках і фінансах. Не робіть покупки, не починайте нове партнерство, нові романи, нові інвестиції. Для Стрільців до 31 жовтня є ймовірність повернення старих інтриг або таємних відносин, переговорів, непоганий час переоцінити їх. А з 31 жовтня до 12 листопада переоцінити відносини з друзями і в колективах, повернутися до старих. Загальні деталі в загальному гороскопі, період важливий і написано більше там.

З 8 по 13 можуть повернуться або виникнуть нові скандали зі знайомими, ризик таємних романів, скандалів з улюбленими, необдумані покупки і бажання.

Перший пік буде грубим, позбавляє, усуває. Пік 9 жовтня, плюс-мінус 3 дні, для Стрільців не особливо важливий, акцентує дружбу, плани на майбутнє, колективи. Вступати в нові спільноти, змінювати свої плани на майбутнє, знаходити нових друзів, але це можна і втратити в ці дні. Обережніше з фінансами, джерелами доходів, боргами по відношенню до друзів.

З 10 по 31 жовтня дізнавайтеся таємниці і вчіться таємного, містиці, езотерики, психології.

Бережіть свої секрети і обережніше з плітками з 17 по 21 жовтня, варто поберегти здоров’я, хронічні захворювання. Не раджу проводити переговори в ці дні.

Час несподіваних поривів, бунтарства, можливостей травм або великого навантаження на роботі і зі здоров’ям з 22 по 25 жовтня, несподіваних вчинків, прискорень. Бережіть своє здоров’я, не поспішайте братися за нові проекти або давати обіцянки на роботі.

Другий пік буде 24 жовтня, плюс-мінус 3 дні, так само як і перший не зовсім позитивний. Несподівані події і зміни, бунтарство, бажання, прагнення. Пік кульмінує питання роботи і здоров’я, завершить або дозволить дізнатися несподівано щось нове, прийняти якесь рішення або несподіване завершення. Намагайтеся бути обережніше в ці дні, якщо є ризик втратити бажане, але можете з легкістю кинути незадовільну роботу або проект, обов’язок. Період непередбачуваний, бережіть здоров’я.

З 25 по 27 жовтня намагайтеся більше відпочивати, побути наодинці з коханими людьми. Вдалий час для творчості, духовних практик. Можна зайнятися таємними відносинами, показати себе в них.

Багато таємної інформації, багато різної інформації з 27 по 31 жовтня. Намагайтеся тримати свої секрети в секреті, але можна дізнаватися чужі. Вдалі дні для таємних переговорів, поїздок, навчання таємному.

Можуть бути таємні романи, навіть на роботі з 27 жовтня по 4 листопада, конфлікти в стосунках, варто бути обережніше з інтригами і відносинами на роботі. Намагайтеся не витрачати багато грошей в ці дні, бережіть свою репутацію. Ймовірно, повернення старого щодо перерахованого.

Ваш тренд, Ваш період, який буде сильно впливати на Стрільців, помітно! З 31 жовтня по 1 грудня, а стосуватися він буде навчання, знайомств, поїздок, спілкування, набуття нових навичок. Час обговорювати угоди, оформляти документи, працювати над документацією, проводити переговори. Навчатися новому корисному для життя або цікавому Вам, можна і просто книги читати. Заводити нові знайомства і оновлювати існуючі.

З 31 жовтня по 2 грудня буде повторення періоду, який був з 7 серпня по 9 вересня, хороший період для дружби, громадської активності, відновлення і поліпшення дружніх відносин. Бувайте більше на публіці, виступайте або просто налагоджувати відносини з колективами. Оновить дружбу з друзями і знайдіть компроміси, якщо Ви в скандалі. До 12 листопада хороші дні повернення до старого в дружбі. Можуть бути любовні романи з друзями або в колективі.

Важливі дати і періоди в гороскопі на жовтень 2018 для Стрільця

З 5 жовтня по 12 листопада – відносини і фінанси – затримки і переоцінка, повернення.

9 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – трансформації, нове в планах і дружбу.

З 10 по 31 жовтня – багато таємної інформації.

24 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані зміни і результати, рішення в роботі і здоров’я.

З 31 жовтня по 1 грудня – вчіться.

З 31 жовтня по 2 грудня – спілкуйтеся і покращуйте дружбу.

Гороскоп опублікований 27.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,408