Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Стрільців. Можливості для кар’єрного зростання або нового шляху. Багато інформації про професії, багато спілкування з друзями, можливі таємні романи. Конфліктні періоди, зазначені в загальному гороскопі, не матимуть значного впливу на Вас. В кінці місяця можна розібратися з любов’ю і творчістю.

Був фоновий період, переоцінки і затримки в матеріальних питаннях, заробітках і інвестиціях, цінностях з 18 квітня по 6 вересня. Було пару місяців можливості навчатися з 29 червня по 6 вересня. Зросли доходи і витрати з 13 серпня по 10 вересня. Вдалі дні для спілкування з друзями і в суспільстві з 7 серпня по 9 вересня. Гарний час зайнятися оновленням і зміцненням роботи і фінансової сфери з 18 червня по 6 жовтня. Сприятливий час для трансформації духовного світу і комплексів, психології, цінностей з 30 серпня по 23 вересня.

З 5 по 12 вересня будьте обережніше з таємними романами і скандалами зі знайомими і улюбленими. Не поспішайте робити покупки дорогі до 15 вересня.

Дізнайтеся більше про кар’єру, посади, керівництво, проводьте переговори, показуйте свої знання з 6 по 21 вересня. Особливо сприятливі дні з 6 по 8 число. Тільки намагайтеся не обманювати керівництво і членів сім’ї і поборіть свою лінь, якою буде дуже багато з 6 по 9 вересня.

З 9 по 13 вересня сприятливі дні для соціальних заходів, показати себе, для трансформації дружби і планів на майбутнє або відродження.

Можуть бути таємні романи або заробітки з 9 вересня по 31 жовтня. Більше задоволення будете отримувати від самотності, гарний час побути наодинці з собою. Спробуйте відправитися на відпочинок в ці дні.

Обережніше з таємними романами на роботі або з клієнтами з 9 по 15 вересня. Можуть бути розриви відносин або егоїстичні вчинки в ці дні, не час для важливих переговорів.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Багато новин, інформації, емоцій, спілкування, змін, нових можливостей. Акцент на кар’єрі і статус, вирішуйте про нову професію або посаду. Приділіть увагу керівництва і своїй репутації. Дуже сприятливий пік для змін і нових стартів для професійного шляху.

Повернеться період активного спілкування, поїздок, знайомств, навчання з 11 вересня по 15 листопада, він був у Вас з 16 травня по 13 серпня.

З 11 по 24 вересня (можливо по 27) буде повторення конфліктного періоду, який був уже з 10 по 22 травня і з 26 липня по 10 серпня. Для Стрільців не настільки помітного, але дає більше енергії. Обережніше з клієнтами, знайомими, у відрядженнях, небезпека травм.

Більше спілкуйтеся з друзями і непогані дні для ораторства або публіцистики з 19 по 23 вересня.

З 21 вересня по 10 жовтня більше інформації про друзів і спілкування, планах на майбутнє і ідей. Особливо з 22 по 25 число.

Пік 23 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, дасть приплив енергії для Вас, хоча може бути і повний занепад з 24 по 27 і відчуття негативності і песимізму. Пік буде завершальним, кульмінаційним. Акцент на дітей, любов, творчість – це час приймати рішення або отримувати результати своїх дій, завершувати і розуміти. Варто бути обережніше в любовних питаннях, берегти репутацію і не витрачати занадто багато грошей в ці дні на розваги.

Ще один хороший період для дружби і активності в суспільстві з 25 вересня по 1 жовтня, непогані дні для навчання.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Стрільця

З 5 по 24 (27) все ж будьте обережніше.

З 6 по 21 вересня – інформація про кар’єру і статус.

9 вересня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на кар’єру і статус.

З 9 вересня по 31 жовтня – таємні романи або доходи, гарний час для самотності і відпочинку.

З 21 вересня по 10 жовтня – інформація про друзів і плани.

23 вересня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на любов, творчість, дітей.

Гороскоп опублікований 2.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,415