Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Зміни на роботі, які сталися наприкінці місяця квітня і початку травня (може, звільнився Ваш помічник, або виникли труднощі у компанії \ проекту), могли або можуть, вибити Вас з колії. Ймовірно, що зміни можуть бути пов’язані й зі здоров’ям. Але Стрільці впоралися або впораються, не переживайте, все буде добре. Та й фінансові справи підуть на поправку.

У романтичних справах, так само, могли бути злети і падіння, все залежить від того, як Ви ставитеся до свого партнера, якщо у Вас виникли проблеми – краще обговорити їх. Якщо Ви бачите майбутнє у Ваших відносинах – продовжуйте будувати їх (навіть можете спробувати перевести їх на більш інтимний рівень), якщо ж не бачите майбутнього – можете сміливо розлучатися. Якщо Вам не подобатися, як веде себе партнер, придивіться до нього, йому просто потрібна Ваша допомога, або він просто не розуміє, чого Ви від нього хочете.

У травні раджу Стрільцям звертати увагу на болі, Ваш організм зараз дуже слабкий і Ви можете захворіти. Хвороба може прийти з нізвідки. Стрільці відчують, що потрібно приділити увагу своєму здоров’ю, сходіть до лікаря на обстеження, куди простіше вилікувати захворювання на самому початку.

15 травня (плюс мінус 3 дні) перед Стрільцями буде поставлене важливе питання, воно може бути пов’язаний з Вашим здоров’ям, або діями партнера. Вам доведеться поглянути серйозно на сформовану проблему, розібратися з нею раз і назавжди. Але не переживайте, якщо проблема буде пов’язана зі здоров’ям, грошима або відносинами – фінал буде хорошим.

Місяць закінчитися з фокусом на відносинах, партнерських та ділових. 29 травня (плюс мінус 5 днів) будуть одними з найважливіших для відносин у цьому році. Я не можу точно сказати, чи будуть це зміни в існуючих відносинах або Ви знайдете нові. Якщо Ви збираєтеся вступити в шлюб з Вашим партнером, зараз Ви помітите в ньому щось, чого раніше не помічали, дізнаєтеся те, чого раніше не знали. Ви можете дізнатися що Ваша сім’я насправді думає про нього (неї ), якщо Ви переживаєте чи приймуть Ваші батьки Ваш вибір – зараз правильний момент запитати у них. До того ж, якщо Вам потрібна допомога у відносинах – прийшов час попросити про це друзів. Цей період допоможе зрозуміти Вам краще свого партнера, Вашу увагу цілком буде звернено до відносин.

В цілому місяць травень, до третьоъ декади, досить не поганий для Стрільців. У Вас буде час і для веселощів, але це вже ближче до кінця місяця. Якщо з 2го березня Ви стали менше витрачати енергії на колективні заходи і друзів, то після 20 травня – фонтан дружби знову «заб’ється». Так що готуйте спільні плани на майбутнє.

16 травня – дуже романтичний день, до того ж і раптовий, Ви можете отримати сенсаційні новини про відносини, дітей, творчості. Можете навіть закохатися! Раптово! А якщо у Вас є діти – вони порадують Вас. Ну або ж Ви можете стати батьком.

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільця в травні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 16-17, 20-21, 24-25, 29-31.

3-29 травня – романтика оточує Вас.

16 травня – один з раптових днів, цього місяця, для любові, творчості і стосунків.

20 травня – якщо Ви стали менш соціально активним з 2го березня, зараз енергія повернеться до Вас.

10-11 травня – будьте обережні з зобов’язаннями (не беріть занадто багато на себе) і звертайте увагу на здоров’я.

15 травня – (плюс мінус 3 дні) можете захворіти або Вам загрожує самотність (бажання побути одному). Так само це хороший період щоб відкрити таємницю.

29 травня – (плюс мінус 5 днів) важливі зміни у відносинах і сприйнятті партнера.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,484