Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Цей місяць почне два річних тренда для Вас, два періоду \ тренда які будуть повторюватися протягом року і найсильніше торкнуться питань духовності, віри, філософії і світогляду, планів і бажань, а на життєвому рівні – сім’ї, будинки, багатства. Місяць для всього Зодіаку буде напруженим і насиченим, для Стрільців будуть як хороші так і погані тренди і періоди. Посилення харизми, питань фінансів і відносин. Більше енергії і творчості, схильності до ризику. Акцент на фінанси і багатство, навчання, зарубіжжі, суди, світогляд.

З 1 січня по 14 лютого у Вас буде більше енергії, приділяйте увагу складним проектам, займіться спортом. Зросте схильність до ризику і буде парочку скандальних трендів. Під час цього періоду варто бути обережніше з ризиком, азартом, любовними романами, берегти вагітність.

З 2 по 26 січня, а може бути по 1 лютого, період мрій і ліні, великих бажань і прагнень, але і неуважності з дармоїдством, масштабності у всьому і ескапізму. Це час, коли мріяти і бажати буде простіше, ніж робити і концентруватися на чомусь одному. Намагайтеся спрямовувати свою енергію в один або максимум два проекти, мрії свої реалізовувати, а не тільки думати про них. Можуть бути розчарування в сімейних питаннях, творчих, міжнародних і навчанні. Період буде повторюватися протягом року 3 рази, це лише 1й раз. Під час цього періоду бережіть свою репутацію і духовний стан, сімейну сферу, небезпеки судових розглядів і втрати репутації, ймовірності обманів або самообманів.

З 5 по 24 січня ділової період, дізнавайтеся більше про проекти, клієнтів, вчіться новому в зароблянні грошей і використовуйте знання для заробітків.

З 7 січня по 3 лютого ще один сприятливий період (буде лише один в пару днів негативний тренд) для збагачення, заробітків, поновлення джерел доходів, укладення угод. Крім перерахованого, період посилить Вашу харизму і привабливість, час схиляти інших до своєї думки, навчати інших і направляти. Займіться діловими і особистими відносинами, поновіть їх, покращуйте, розірвіть існуючі або помиріться. Хороші дні для відносин і фінансів, час розібратися і почати нове.

Перший пік 6 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік посилить тренди, намагайтеся не обманювати себе та інших, бути прагматичним і цілеспрямованим, тільки так зможете успішно розпочати нове. Нове варто починати в фінансовій сфері, пошуку роботи або інших джерел доходів, укладення угод, здійснення важливих покупок і інвестицій. Головне не літати в хмарах і концентруватися на одному.

З 8 січня по 4 березня, а може бути і до серпня місяця 2019 (дивлячись як рахувати, мінімум до березня) буде важливий період \ тренд під час якого наполеглива праця дасть сприятливий результат для фінансової і сімейної сфери. Період буде повторюватися від 2 до 3 разів в 2019 році (дивлячись як рахувати), але під час нього треба працювати і намагатися бути більш прагматичними і цілеспрямованими, не боятися використовувати творчість і інтуїцію. Як і всі періоди з такою тривалістю він важливий. Успіх в багатстві чекає особистостей, зайнятих в творчому і духовному, наставників, психологів, релігійних діячів. Час зміцнювати сімейну сферу, розширювати фінансову. Займайтеся своїм духовним зростанням, вірою.

Хороший період для поновлення цінностей, лікувальних процедур, психологічних практик, позбавлення від мотлоху (речей) і зайвих накопичень з 9 по 13 січня. Багато сили волі для того щоб працювати над тим, що є цінним для Вас, змінити й оновити, позбутися і знайти нову систему цінностей. Змінити свій бізнес, джерела доходів, відродити існуюче або позбутися від нього.

Продовження після 5 січня.

Гороскоп опублікований 30.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,381