Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – січень 2018 – Марфа Бомбушкар


Місяць принесе Вам дуже енергійний період, багато активності, бажання лідирувати, але це буде в кінці січня. А до тих пір, можна відпочивати, якщо є можливість, у всякому разі бережіть свої фізичні сили. У січні будуть дуже акцентовані матеріальні і фінансові питання, можна буде заробити або втратити в середині місяця. Сам січень не має особливої важливості для Стрільців, лише в кінці місяця почнеться важливий період.

Багато можливості обговорити покупки або продажу, непоганий період для заробітку грошей за допомогою спілкування і інтелекту з 11 січня по 1 лютого. Спілкуйтеся, заводьте нові ділові контакти, шукайте клієнтів.

Обережніше з фінансами треба бути з 12 по 17 січня, занадто багато бажань і поспішності. Хоча з іншого боку, може бути, навпаки необхідно буде приймати швидкі рішення пов’язані з матеріальним і фінансовим. В цей же період може бути напруга в стосунках і любові, багато егоїзму і бажання нового, кращого і більшого від партнерів.

Перший пік буде 16 січня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Акцент на нове, нові події або новини, можливості в фінансових і матеріальних питаннях. Період дуже поспішний і досить несподіваний для Вас, можуть бути як витрати, так і доходи. Варто просто бути обережніше, все ж є шанс швидко оновити свої фінанси і матеріальний стан. Бійтеся скандалів і необдуманих ризиків.

З 27 січня по 18 березня величезний прилив сил, це час зайнятися своїм фізичним станом, відстояти свої права, реалізувати свої бажання, зміцнити, відновити и обновити себе психологічно і фізично, свій бізнес, свої відносини, любов і творчість, зміцнити віру в себе. Зросте сексуальність, лібідо. Запишіться в спортивний зал, беріться за складні проекти або чекайте безсоння, енергії буде дуже багато. Можуть бути конфлікти, в цей час терпіти образи буде дуже складно. Можете сильніше звичайного бажати вказувати іншим як їм жити. Час збільшить привабливість чоловіків Стрільців, впевненість їх в собі. Зросте ймовірність травм і скандалів, хоча гороскоп сприятливий на весь цей період, так що можуть бути тільки у тих Стрільців, які схильні до них в особистих гороскопах народження.

Важливі дати і періоди в гороскопі на січень 2017 для Стрільця

З 11 січня по 1 лютого – багато ділових розмов і інформації.

16 січня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спад – акцент на фінанси і матеріальну сторону життя, нові можливості або неможливості.

З 27 січня по 18 березня – великий приплив сил, направте їх.

Гороскоп опублікований 10.12.2017 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,418