Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Дуже напружений графік у Стрільців в серпні місяці. Але не тому що, все погано, а тому що – часу немає! Ви будете сповнені бажання досліджувати, подорожувати, спілкуватися. Вдалий період і для судових розглядів. До того ж зараз Стрільці можуть знайти собі покровителя, якщо він їм потрібен у вирішенні існуючих проблем.

Ваші щоденні мирські завдання можуть здатися Вам занадто нудними, Ви будете хотіти нового досвіду, шукати нових широких обріїв. Сфери навчання, викладання, подорожі, публічних виступів та публікацій – будуть вабити Стрільців. Вам захочеться знайти собі нових знайомих, бажано іноземців або ж з трохи відмінними поглядами на життя від Ваших, людей з самих різних верств суспільства і досвідом, який вирізняється від Вас. У серпні Стрільці стануть ще більш філософські, готові до дискусій і дебатів. Питання життя цікавитимуть Вас, а може Ви просто, захочете когось іншого навчити, як правильно жити.

10 серпня, плюс мінус 4 дня, чекайте новин від знайомих, або ж поїздку на невелику відстань.

17-19 числа – вірогідні конфлікти.

25 серпня, плюс мінус 5 днів, зверне увагу Стрільців на кар’єру, соціальне становище, повагу. Стрільці можуть відчути страх пов’язаний з соціальним становищем або ж їх кар’єрним ростом. Ймовірно, що стануться якісь дивні зміни, або дивне начало, незрозуміле і неясне в цих сферах. Ви можете відчути, що пливете за течією і не можете управляти своєю кар’єрою, але це не так. Просто зараз такий період, коли Ваш кар’єрний ріст не підвладний Вам – покладіться на свою долю і удачу. Якщо потрібно буде прийняти важливі рішення – перевірте і обміркуйте все ще раз, зараз в ці дні Стрільці знаходяться в тумані і багато чого не бачать.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,327