Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – лютий 2019 від Марфи Бомбушкар


Не занадто важливий, але досить хороший місяць для Стрільців. Багато спілкування і новин від рідних і будинку. Приріст енергії в роботі і здоров’я. Сприятливий період для збагачення і можливості змінити свою матеріальну сторону життя. Акцент на знайомствах і навчанні, а в кінці місяця на кар’єрі і статусі.

Багато харизми і схильності до поспішних дій у відносинах і фінансових питаннях, матеріальних з 1 по 4 лютого. Робіть покупки, проводьте переговори, закохуйтеся або знаходьте партнерів.

Час покращувати своє матеріальне і фінансове становище, збагачуватися, інвестувати, шукати інвесторів і ділових партнерів, приділити увагу джерелами доходів, бізнесу, накопичень з 4 лютого по 1 березня. Період сприятливий, тренди під час цього періоду дозволять зміцнити і відродити матеріальну сферу, тільки в самому кінці місяця можуть бути витрати. Займіться покупками бажаного, інвестиціями, поновіть ділові відносини і бізнес.

Пік 4 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – час новин, спілкування, можуть бути поїздки, хороші дні почати вивчати щось нове.

Прилив сил і вітальності, оптимізму з 5 по 10 лютого. Сприятливі дні для поїздок і спілкування, навчання. Гарний час для творчості, публічних виступів.

Вплив тренда залежить від особистих гороскопів, з 10 по 16 лютого, приріст енергії і сил, готовності ризикувати, посилення азарту у Стрільців. Дні можуть бути як хорошими так і поганими. Можете втратити любов, обережніше з дітьми та вагітністю, обережніше з азартом і ризиком. А може бути і швидкий розвиток любовних відносин і відносин з дітьми, багато творчих поривів.

Багато спілкування з рідними, різної інформації і новин про сім’ю, нерухомості з 10 лютого по 17 квітня. У березні імовірна переоцінка новин та інформації про сім’ю, повернення старого.

З 14 лютого по 31 березня займайтеся своїм здоров’ям, направте енергію на спорт і зміцнення себе фізично. Крім здоров`я достатньо енергії і сил для роботи, виконання обов’язків, проектів і завдань. Обновіть роботу і свої обов’язки, виконуйте складні завдання. Відстоюйте свої права на роботі, перед колегами та клієнтами. Цього року період сприятливий.

Варто серйозніше поставитися до фінансів і відносин з 16 по 20 лютого. Період залежить від особистих гороскопів. Можна зміцнити і розібратися в фінансах і відносинах, а можна засмутитися і зруйнувати існуюче.

З 19 лютого по 2 березня робіть гроші, час для угод і переговорів, торгівлі. Гарний час для роботи над сімейними питаннями, сімейні переговори і консультації, можна просити рідних про інвестиції в бізнес або самим інвестувати в сім’ю і будинок (нерухомість). Сприятливі дні для збагачення і торгівлі.

Пік 19 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Сприятливий пік, посилить всі тренди, дозволить розібратися, зрозуміти, завершити і отримати результати для кар’єри і сім’ї. Займіться родиною і рідними, професією, відносинами діловими. Час завершувати професійний шлях і переходити на нову посаду або прийняти рішення про професії. Отримуйте нагороди і досягайте цілей.

Ще один тренд залежить від особистих гороскопів, буде він сприятливим чи ні з 21 по 24 лютого, вплив на фінанси і відносини. Можливість оновити і заглибитися в стосунках і фінансових джерелах, заробітках, відродити старе або змінити існуюче. Або можуть бути втрати в стосунках і фінансах.

Гарний час для активних дій, показати себе, в сім’ї і будинку, роботі та здоров’я з 22 лютого по 5 березня. Поліпшення здоров’я. Покажіть свої достоїнства рідним і колегами. Більше енергії для сім’ї та роботи.

З 28 лютого по 3 березня напружений період для відносин і фінансів, можуть бути несподівані зміни і витрати, намагайтеся не поспішати з вчинками.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на лютий 2019

4 лютого, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини і навчання.

З 4 лютого по 1 березня – сприятливий період для фінансів.

З 10 лютого по 17 квітня – сімейна інформація.

З 14 лютого по 31 березня – займіться роботою і здоров’ям.

19 лютого, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, статус і сім’я.

Гороскоп опублікований 31.01.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,167