Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – липень 2018 – Марфа Бомбушкар


Все найважливіше почнеться в кінці місяця, переоцінка важливих сфер, повернення до старого, багато конфліктів. А до тих пір, відносно хороший місяць для Стрільців, багато новин і поїздок, багато бажань і енергії. Розпочнеться сприятливий тренд для кар’єри і репутації, буде поліпшення фінансової сфери і роботи. А головне, завершиться період переоцінки себе, затримок у розвитку, регресу. Знову Ви будете спрямовані до майбутнього і масштабного.

З 9 березня у Вас був регрес в житті, затримки розвитку бажань і планів, багато духовного зростання і інтровертності, період завершиться 10 липня, деталі в гороскопі на березень, тепер Ваше життя буде куди швидше і активніше. З 16 травня по 13 серпня активніше стали в спілкуванні і поїздках, навчанні. З 14 червня по 9 липня посилення харизми і привабливості, можливості відпочити і поїхати в далеку поїздку, налагодити відносини з покровителями. З 29 червня по 6 вересня більше спілкування і навчання, поїздок, публіцистики. Деталі про всі періодах в гороскопах початку.

Великий приплив духовних сил і віри з 3 по 7 липня. Вдалі дні для езотерики та психології, роботи над собою, поновлення себе. Варто показати свій внутрішній світ світу.

Намагайтеся не конфліктувати зі знайомими і вчителями з 4 по 6 липня. Може бути бажання навертати в свою віру інших або свої знання.

Ще один хороший період для езотерики з 6 по 10 липня, слухайте свою інтуїцію в ці дні. Вони сприятливі для сімейної сфери, приділіть увагу рідним.

Не занадто хваліться своїми знаннями і бережіть свої секрети, знову у Вас буде бажання насаджувати свою релігію і світогляд іншим з 7 по 11 липня. Не сприятливі дні для ділових переговорів і укладення угод, схильність все перебільшувати. Обережніше будьте з поїздками, особливо далекими і таємними.

Налагоджувати відносини з керівництвом і вищестоящими людьми, час робити кар’єру, отримувати нові зв’язки і оновлювати існуючі з 10 липня по 7 серпня. Використовуйте харизму для кар’єри. Бувайте більше на людях, укладайте важливі договору (до 26 липня нові, після працюйте зі старими), спілкуйтеся з важливими людьми. Можуть бути відносини по вигоді або можете оновити такий вид відносин, навіть шлюб за розрахунком. Сприятливі періоди з 10 по 13 – це дні для швидкого вирішення робочих питань, налагодження відносин з клієнтами, а можете і несподівано закохатися (не обов’язково в клієнта). З 12 по 15 липня сприятливі дні для серйозних договорів, переговорів, дуже гарні для спілкування з керівництвом і збагачення, зміцнення будь-яких відносин.

Обережніше з борговими питаннями і заробітками, особливо з борговими питаннями та витратами, можете бути готові кардинально міняти їх і скандалити з 10 по 14 липня. Намагайтеся не брати і не давати в борг, можуть бути скандали з боржниками і кредиторами.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Пік дасть нове, посилить тренди, багато брутальності і готовності до кардинальних змін, усуненням. Акцент для Стрільців на боргах, спадщині, питаннях смерті, аліменти, виплати. Краще в ці дні не брати нові борги і не давати. Можуть бути матеріальні втрати. Час фрустрацій, багато хвилювань і переживань. Посилення сексуальності. Хороші дні зайнятися психологією і езотерикою.

З 18 липня по 6 жовтня прискорення, зміцнення, оновлення і нове щодо питань роботи і збагачення, накопичень, проектів. Хороший період для розвитку фінансової сфери, багатства і цінностей. Зміцнення здоров’я.

Обережніше з фліртом на роботі з керівництвом і іншими важливими людьми, небезпека обманів в сім’ї і кар’єрі, бережіть репутацію з 23 по 26 липня, це єдиний поганий період для статусних відносин в цьому місяці. Намагайтеся не робити дорогих покупок або інвестицій, пожертвувань.

З 23 по 28 липня будуть скандальні дні, на роботі і зі знайомими, для Стрільців не настільки помітні скандали, навпаки може бути дуже багато енергії. Але остерігайтеся травм і намагайтеся не починати війну за дурні ідеї аби відстояти їх або свої знання.

Час переоцінити відносини, кар’єру, знання, професію, відносини з керівництвом і важливими людьми з 26 липня по 19 серпня, можна спробувати повернутися до старого або глибше розібратися. Період несприятливий для бюрократії і поїздок. Потрібно бути обережніше з документами і технікою. Не варто починати нове навчання в ці дні, але можна глибше вивчити те що вже знаєте. Відкладіть нові важливі переговори і знайомства до кінця серпня, укладання угод.

Ще один конфліктний період, але тепер тільки на роботі і зі знайомими з 26 липня по 10 серпня. Особливо помітний він буде для роботи, несподівані конфлікти по будь-яких дрібниць, бажання бунтувати, руйнувати у Вас, не слухати клієнтів і співробітників. Варто берегти нерви і здоров’я.

Ще один сприятливий період для кар’єри, статусу з 26 по 30 липня. Можна зайнятися своїми доходами і багатствами, трансформувати їх, оновити, придбати щось бажане.

Гороскоп завершиться піком, пік 27 липня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Посилення трендів, багато несподіваних бажань і подій, змін, новин, прагнень, маса енергії, несподівані результати і кульмінації. Для Стрільців акцент на знайомствах, навчанні, далеких і близьких поїздках, новинах – це все, ймовірно, буде несподіваним для Вас. Варто зважитися завершити або продовжити. Багато несподіваних подій і новин, обережніше з робочими питаннями і здоров’ям.

Важливі дати і періоди в гороскопі на липень 2018 для Стрільця

З 10 липня по 7 серпня – харизма і відносини для статусу і кар’єри.

13 липня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, кардинальні бажання і зміни, в питаннях витрат і фінансів, психології та сексології, езотерики.

З 18 липня по 6 жовтня – прискорення і зміцнення фінансів і роботи, здоров’я.

З 23 липня конфліктні дні по 10 серпня, але для Вас багато енергії.

З 26 липня по 19 серпня – переоцінка відносин і статусу, професії, навчання, проблеми з документами і технікою.

27 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, маса різних несподіваних новин.

Гороскоп опублікований 26.06.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,173