Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Відмінні часи настають для Стрільців! Не в усьому, але в деяких настільки улюблених Стрільцями сферах життя. Освіжаючі зміни в навчанні, поїздках, зарубіжжі, настануть у Стрільця в середині місяця. Стрільці настає період, який триватиме більше року, який зробить Ваше життя менш напружену. Особливо до кінця грудня 2014 року – початку 2015 року. Цей період з середини липня 2014 до серпня 2015 сильно вплине на Вас. Він зробить Вас більш активними, грайливими, влюбливим, багато Стрільці захочуть завести дітей або знайдуть нову творчість. У Вас настане річна тенденція, при якій буде море можливостей для вивчення та навчання, подорожей, розширення особистих горизонтів уявлення себе і світу. Всього того, що так люблять Стрільці: навчання, філософія, подорожі. Подорожі, торгівля, рекламна діяльність, навчання, написання і публіцистика, правові питання – у цьому всьому Вас чекає успіх і розширення!

У цьому місяці близькі стосунки або партнерські значно покращаться. Ви здатні краще виразити себе і «отримати» від інших потрібне.

Фінансові питання зажадають більше уваги, в період 12 липня (плюс мінус 3 дні), Вашу увагу буде звернено на джерела доходів. Ймовірно, про відбудуться раптові зміни з ними або ж накопиченнями. Чекайте поштовху, який підштовхне Вас до заробітку грошей.

У перебігу останніх 7 місяців (з грудня), Стрільці багато енергії витрачали на друзів, колективні заходи і все що пов’язане з соціумом. Але 26-27 липня настане період до середини вересня, коли Ви можете відчути брак енергії. У цей час Ви станете менш сексуально активні. Захочете більшого усамітнення, може бути, будете більше енергії витрачати на те, щоб розібратися з таємницями і секретами.

28 липня – варто очікувати важливих новин, або ж Ви кудись поїдете.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,444