Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – квітень 2019 від Марфи Бомбушкар


Квітень буде для Вас місяцем фантазій, романтики, розваг, фінансових питань та збагачення, дитячих, творчих, сімейних і з нерухомістю. Буде багато позитивних періодів і багато негативних трендів, потрібно побоюватися обманів і втрат, намагатися налагодити стосунки з рідними і дітьми. З кінця місяця гороскоп більш сприятливий. Буде довгостроковий період переоцінки себе і життя, повернення і більше інтровертності. Багато соціальної активності, творчості, любові, розваг протягом місяця, але обережніше треба бути з грошима, любовними романами, важливими відносинами.

З 10 лютого по 17 квітня більше новин про сім’ю, нерухомості, можливість дізнатися більше про це, спілкування з рідними, укладення правочинів щодо нерухомого майна, в березні можна було все переоцінити. З 26 березня займайтеся відносинами з рідними, період гармонізації у відносинах (буде 1 негативний тренд), прикрашайте свій будинок по 20 квітня. З 31 березня по 16 травня активніше в стосунках, сильніше будуть конфлікти (особливо в кінці квітня і початку травня), та й сильніше будете відстоювати свої права, будете більше тиснути і вимагати від інших, конфліктно реагувати на тиск на Вас, відстоюйте свої права і завойовує інших.

Перший пік 5 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів. Пік дасть масу енергії, завзяття, цілеспрямованості, активності. Починайте нове в ці дні, реалізуйте свої бажання, можуть бути нові події в житті. Акцент на творчість, дітей, любов, розваги і хобі. Гарний час для спроб завагітніти. Знайдіть нову творчість або почніть щось нове в творчості, хобі. Закохуйтеся або заводьте новий роман.

Будьте обережніше з фінансами і матеріальним, любов’ю і розвагами, стриманіше, серйозніше з 8 по 12 квітня, перший негативний тренд. Можуть бути розчарування в фінансах, творчості, любові, матеріальному. Краще не робити дорогих покупок, не ризикувати грошима, бути серйозніше в справах. Не витрачайте гроші на розваги, любов, творчість. Обережніше зі здоров’ям, особливо якщо вагітні. Не обманюйте рідних і партнерів, потрібно бути уважніше під час важливих переговорів, остерігайтеся обманів від конкурентів.

З 8 по 11 квітня романтичні дні, гарні для відпочинку та розваг, але намагайтеся багато не витрачати. Можна допомагати рідним, інвестувати в сім’ю і нерухомість, тільки перевіряйте всі.

З 10 квітня по 11 серпня можливість переоцінити себе, повернутися до старого. Займіться своїм минулим, завершіть раніше розпочаті проекти і реалізуйте старі бажання. Багато що з минулого може повернутися в життя Стрільців у ці дні, особливо бажання, ідеї, погляди на життя і прагнення. Ви будете більш ретроградні і інтровертні. Час для духовного зростання, внутрішнього розширення, набуття більш глибоких знань. Нові масштабні бажання в ці місяці краще не починати, вони не принесуть бажаних результатів або будуть із запізненням. Варто відкласти переїзд в іншу країну, судові справи, нове вище навчання, початок масштабних проектів.

З 11 по 15 квітня ще один негативний період для фінансових питань, бізнесу. Можуть бути матеріальні втрати і витрати, намагайтеся не ризикувати і менше азарту. Конфлікти можуть бути з улюбленими через гроші і через романи, розваги. Можуть бути конфлікти в ділових відносинах. Будь-які конфлікти і ризики можуть призводити до втрат в ці дні, вони будуть грубими. Знову бережіть здоров’я, особливо якщо вагітні.

Приплив енергії і впевненості в собі, можливість продуктивно займатися творчістю, вдалі дні для розваг (тільки багато не витрачайте), дуже хороші дні показати себе – бути на публіці з 12 по 16 квітня. Публічні виступи, ораторство, артистизм в ці дні. Приділіть увагу духовному світу.

З 14 по 17 квітня намагайтеся багато не витрачати і не робити масштабних покупок і інвестицій, стримуйте свої бажання в фінансових питаннях і сімейних, відносинах. Не варто купувати дороге для дому та рідних, для себе. Буде схильність потурати своїм бажанням і слабкостям, маніпулювати іншими, все перебільшувати. Бійтеся обманів рідних і важливих для Вас людей, ворогів.

Час для поетів і письменників з 17 квітня по 6 травня, вчителям і наставникам, та й іншим Стрільцям ці дні дадуть інтелектуальний тонус, красномовство. Спілкуйтеся з улюбленими і дітьми, дізнавайтеся про них більше, вивчайте свої захоплення.

Пік 19 квітня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік буде подібний до того, що був 21 березня. Знову завершення і рішення, кульмінації, приріст енергії. І знову акцент на дружбу і плани на майбутнє, колективи, групи людей, спільна творчість, кохання і романи. Будьте більше на публіці, спілкуйтеся. Вирішуйте дружні питання і розберіться з друзями, коханими. Займіться своїми довгостроковими ідеями про майбутнє, теж приймайте рішення про реалізацію або завершення. На відміну від піку минулого гороскопу, в цей раз можуть бути несподівані зміни і події, непередбачені результати і вчинки.

З 20 по 25 квітня тренд залежить від особистих гороскопів. Несподівані зміни, розриви, нові починання. В роботі, з клієнтами і співробітниками, обов’язками, проектами – можуть бути ініційовані Вами або зовнішні обставини. Зі здоров’ям – потрібно бути обережніше, не надірватися психічно. Цей час підходить для швидких руйнувань і розривів, звільнень, звільнення.

Любовно романтичний і творчий період з 20 квітня по 15 травня, весь період буде хорошим, тільки в травні пара негативних трендів. Відпочивайте і розважайтеся. Багато чарівності і харизми. Займіться любов’ю, новими любовними стосунками, посилиться почуття існуючої любові або забудете стару. Займіться відносинами з дітьми. Більше харизми і чарівності.

Тренд з 24 по 30 квітня буде негативним, можуть бути конфлікти і обмани, неуважність і бравада, нестримні бажання і битви за ідеї. Відкладіть складні і конфліктні проекти, важливі переговори. Бійтеся обманів ворогів, рідних, важливих для Вас людей.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на квітень 2019

5 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – багато енергії, нове, любов і хобі.

З 10 квітня по 11 серпня – ретроградність, регрес, інтровертність, духовність і переоцінка життя.

З 17 квітня по 6 травня – займайтеся і дізнавайтеся про творчість і кохання.

19 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення про дружбу, планах, колективах, несподівані події.

З 20 квітня по 15 травня – творчий і любовний період, харизма.

Гороскоп опублікований 31.03.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,164