Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – квітень 2018 – Марфа Бомбушкар


Будуть періоди які дозволяють добре заробити, інвестувати, взятися за підробіток або отримати допомогу від сім’ї. Будуть періоди, що дозволяють багато витратити, а може поскандалити через гроші, матеріального і фінансового. У гороскопі для Стрільців в квітні почнеться сприятливий період для відносин, любовних і ділових. Буде можливість знайти нову любов, творчість, захоплення або завагітніти. Плануйте відпочинок на кінець квітня або лікування.

Багато важливих середньострокових і довгострокових періодів почалося в гороскопі на березень для Стрільців, про них детально написано в ньому, а зараз лише коротко. З 9 березня по 10 липня у Вас уповільнення в житті, переоцінка життя, повернення до старого, особливо в питаннях духовних і таємниць, комплексів. З 23 березня по 15 квітня переоцінка відносин і професійного шляху, захоплень і любові, повернення до старого, затримки в розвитку нового, минуле нагадає про себе, в цей період не варто починати нові проекти, навчання, знайомства і відносини, бережіть інформацію. З 6 березня по 13 травня більше творчих ідей, спілкування з дітьми і коханими, вдалий час для інтелектуальної творчості, публіцистики. З 18 березня по 16 травня активний матеріально-фінансовий період, активніше заробляєте і витрачаєте, втрачаєте, можуть бути скандали через гроші і маса прагнень. З 31 березня по 24 квітня сприятливий час налагоджувати зв’язки з клієнтами і колегами, косметичних процедур. З 21 березня по 2 травня повторний період, для зміни свого ставлення до життя і цінностей, оновленню себе і філософії, надій і віри, роботи над психікою і комплексами.

Місяць почнеться з напруги, для Стрільців найбільше конфліктів або занепаду в матеріально-фінансових питаннях, скандали через це з клієнтами, керівниками, партнерами. Намагайтеся не витрачати багато і не вимагати, не обіцяти, остерігайтеся обману до 7 квітня і дурних скандалів. Чекайте масу новин в перші дні місяця. Краще займіться творчістю або захопленнями, проведіть час з друзями, якщо є можливість.

Перший сприятливий фінансовий період, для здійснення важливих переговорів або покупок, зміцнення свого матеріального становища з 6 по 9 число, короткий, але для серйозного відповідний.

Другий сприятливий фінансовий-матеріальний період з 8 по 14 число, пік буде з 11 по 14 квітня. Він хороший для заробітку грошей за допомогою роботи, робота буде приносити дохід. Просіть про виплати у клієнтів, обговоріть умови з ними або з співробітниками, підрядниками, шукайте підтримку у виконанні прибуткових проектів. Ці дні, 8-14, будуть ще й романтичні, гарні для відносин і відпочинку. Вдалі вони і для ділових переговорів, навіть пов’язаних з конфліктами і конкуренцією.

З 9 по 13 квітня буде напружений період для Зодіаку, але Стрільцям він не настільки буде помітним. Постарайтеся в ці дні не ризикувати грошима по дурному, не витрачати гроші на захоплення і розваги, любовні інтриги. Можете поскандалити з улюбленими через гроші. Є небезпека для вагітності.

З 11 по 14 пік сприятливого періоду, приділіть увагу роботі, сім’ї, заробіткам і накопиченням. Просіть про допомогу у колег, клієнтів, рідних, та й допомагайте їм.

З 11 по 19 у Вас буде приплив духовних сил, віри. Варто допомагати родині в ці дні.

Пік 16 квітня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – принесе Вам більше сил і енергії, пік посилить всі тренди, принесе нове. Пік змін, поспіху, несподіванок, прискорення. Для Стрільців акцент на любов, захоплення, розваги, творчість, дітей, азарт, любовні інтриги. Можете несподівано закохатися, знайти нове захоплення, завагітніти! Для Вашого знака це хороший період. Період несподіванки в цих сферах буде з 17 по 21 число, але під час піку найсильніше. Крім цього, в ці дні Ви можете бажати революцій і швидкого вирішення питань в цих сферах, вирішити кинути або набути нове.

Намагайтеся не витрачати по-дурному гроші і берегти свої таємниці з 16 по 19 число. З іншого боку, з 16-19, хороші дні розібратися у своїх фінансах і відносинах, провести важливі переговори, але не вимагати багато чого.

Фоновий період, не дуже помітний, але довгий з 18 квітня до 6 вересня, можете відчувати затримки в отриманні доходів та інвестицій, здійсненні капітальних покупок, переоціните свої фінанси і професію, свій статус. Хоч і фоновий період, але не раджу під час нього починати нові довгострокові фінансові-матеріальні проекти, здійснювати інвестиції, придбання.

З 23 по 28 приріст сил, особливо духовних, віри. Хороші дні, щоб підлікувати своє тіло і душу, для операцій період підходить до 1 травня. Ці ж дні не підходять для важливих ділових переговорів, укладення угод, але можна скандалити з ворогами і конкурентами. Варто берегти свою репутацію, не хваліться своєю творчістю і любов’ю, відносинами і знаннями (не бовкніть зайвого).

З 23 квітня по 1 травня в суспільстві буде багато агресії і тиску, для Стрільців це не надто помітно. Але все ж, постарайтеся менше ризикувати своїми грошима і матеріальним, намагайтеся не скандалити через гроші, остерігайтеся втрат в любові, дітей, творчості, захоплень.

Період, оновлюючий відносини, принесе нові відносини або дозволить забути старі, варто приділити увагу діловим партнерам, ворогам, улюбленим з 24 квітня по 19 травня. Більше зацікавленості у відносинах, схильності до компромісів, новин і спілкування. Хороші дні щоб розібратися у важливих для Вас людей, помиритися, закохатися. Обговорити шлюб або заручини. Можна важливі ділові переговори провести або угоди укласти.

Постарайтеся зміцнити своє здоров’я з 28 квітня по 2 травня, зміцнити свої завдання на роботі, проекти, звички, обов’язки. Можете навіть трохи похвалитися собою перед клієнтами або співробітниками, може бути це принесе Вам дохід.

Останній пік торкнеться перші дні гороскопу на травень, пік 30 квітня, плюс-мінус 3 дні. Пік період кульмінацій, завершень, посилення всіх трендів, в суспільстві буде багато агресії і бажання все контролювати, але Стрільці агресивними не будуть. Для Стрільців варто відпочити в ці дні, звернути увагу на своє здоров’я, можна лягти в лікарню, а можна і просто відправитися кудись подалі від усіх на відпочинок. Приділіть увагу таємницям і недоліків своїм, секретам, окультному, психології та своєму психологічному стану. Підвести підсумки для життя.

Важливі дати і періоди в гороскопі на квітень 2018 для Стрільця

До 7 квітня – будьте обережніше.

З 8 по 19 квітня – чреда хороших періодів для роботи, здоров’я, заробітків, відносин і сім’ї.

З 9 по 13 квітня – обережніше з любов’ю і творчістю, дітьми.

16 квітня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове і несподіване. Любов, захоплення, діти і творчість.

З 23 по 28 квітня – приріст духовних сил, але варто бути обережніше до 1 травня через конфлікти в суспільстві.

З 24 квітня по 19 травня – відносини.

30 квітня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації і завершення. Відпочивайте, розбирайтеся в своїй глибині, підводите підсумки.

Гороскоп опублікований 30.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,173