Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Як тільки настане квітень, якщо Ви самотні, Вам захочеться любові. Якщо Ви недавно почали з кимось зустрічатися – Ви зрозумієте, що закохалися в цю людину, а самотні Стрільці можуть зустріти когось нового. Ця нова любов прийде до Вас несподівано, спонтанно. Не старайтесь плисти проти течії, краще сидіть і чекайте, розмірковуйте над буттям (Стрільці люблять пофілософствувати). Перша половина місяця буде означена для Стрільців – любов’ю, творчістю, турботою про дітей.

Гарний час для декору будинку – квітень місяць, а так само покупки нових меблів.

16 квітня (плюс мінус пару днів) зверне Вашу увагу на дружбу і колективні заходи з планами. На жаль, в цей період до Вас можуть прийти не приємні новини. Напруга у відносинах з друзями зростатиме, Ви можете навіть посваритися з кимось зі своїх нерозлучних товаришів. Найімовірніше, що проблеми з друзями виникнуть на любовному грунті, при тому, знову ж таки, вони виникнуть спонтанно і несподівано. Цей період продовжитися до 19-20 квітня, він відкриє завісу.

23 квітня – настане фатальний період для дружби і любові, період, коли відбудуться важливі зміни у відносинах з друзями і коханою людиною. Напруженість у любовних і дружніх відносинах, а так само, зміни розпочалися з приходом квітня – досягнуть свого піку. Зараз Ваша інтуїція покаже Вам, підкаже, в яку сторону розвиваються Ваші стосунки, прямолінійний чи Ваш улюблений або друг з Вами чи ні. Хоча зміни можуть торкнутися і не тільки друзів і коханих, а й Вашої творчості або дітей. Вам потрібно буде приймати рішення, з проблем \ питань, які виникли з нізвідки 16 квітня.

30 квітня, плюс мінус 4 дня, зверне Вашу увагу на роботу і здоров’я. Можливо, що на Ваші плечі ляжуть нові обов’язки на роботі, або ж Вам потрібно буде приділити більше уваги своєму здоров’ю. Дуже хороший період, щоб підлікувати свої хронічні хвороби, вони нагадають про себе. На роботі від Вас почнуть вимагати більше, вимагати щоб Ви зробили все швидше, раніше намічених термінів.

Місяць досить раптовий для Стрільців, я б не сказала, що Вас чекає багато проблем – але точно буде багато суєти. 18 квітня Ви можете отримати хороші новини пов’язані з будинком і сім’єю. А 30 квітня – дуже хороші новини про свою кар’єру, або бізнес поїздці.

Найважливіші дати в гороскопі для Стрільців у квітні 2014

Хороші дати в квітні : 18

1 – 4 квітня – нова сторінка в любовних відносинах, творчості, дітях. Вам захочеться любові, творити і завести дитину або приділити увагу існуючим.

16 квітня (плюс мінус 3 дні) – Стрільці можуть дізнатися щось, що раніше було приховано від них – це буде пов’язано з друзями, дітьми, любов’ю і творчістю. Виникнуть фінансові проблеми.

23 – 24 квітня – після невеликого затишшя до Вас знову повернутися проблеми, при цьому вони вибухнуть як гейзер, пов’язані з коханими і друзями. Що б Ви не очікували – не відбудеться, а відбудеться зовсім не те, що Ви чекали. Дуже тривожна динаміка, Ви можете сильно посваритися з коханою людиною або товаришем, якщо не з обома. Це так само і досить травмо небезпечний період, будьте обережні.

30 квітня ( плюс мінус 3 дні) – здоров’я і робота – будуть у центрі Вашої уваги, чекайте нових обов’язків на роботі, а так само змін зі здоров’ям (гарний час підлікувати старі захворювання).

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,316