Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – грудень 2018 – Марфа Бомбушкар


Перша половина місяця буде конфліктної і напруженою, схильність все перебільшувати до 12 або 13 числа. Після буде більше гармонії, але місяць буде бідний на події. Все найважливіше на початку грудня, час змінювати своє життя. В кінці місяця питання боргові і спадкові, фінансові. Знову повториться період багатий на інформацію і навчання.

З 16 листопада до 1 січня 2019 період активності в сімейних питаннях, але до 12 або 13 грудня намагайтеся не конфліктувати з рідними, та й з іншими теж. З 17 листопада по 7 грудня період переоцінки знань, відносин, кар’єрних прагнень і репутації, повернення до старого, не бажано починати нове і не починайте нові ділові проекти.

Дізнавайтеся більше таємниць, проводьте переговори таємні з 1 по 13 грудня. Час вивчати езотерику і дізнаватися більше про свої недоліки, комплекси, здоров’я.

С2 грудня по 7 січня час для духовного відпочинку, та й взагалі гарний час щоб відпочити. Відправляйтеся у відпустку, по можливості. Можуть бути таємні романи або угоди в цей період, сприятливі.

З 4 по 7 грудня будьте більш відповідальні в ці дні, особливо в сімейних і статусних питаннях, бережіть репутацію.

З 4 по 10 грудня Ви можете бути занадто фанатичні і це може призводити до великих скандалів або образ, особливо в стосунках з родиною. Намагайтеся не брати на себе в ці дні складні обов’язки, в сім’ї і на роботі, не вступати в конфлікти.

Пік 7 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – це найважливіший пік для Стрільців в 2018 році, особливо для народжених під час піку. Саме час розпочати нове життя, маса бажань і маса емоцій. Головне не починайте новий скандал в ці дні, він буде масштабним і довгостроковим. Займіться собою, своїми бажаннями, прагненнями. Подумайте про переїзд, набуття нової професії і кар’єри, отримання нової освіти.

З 13 грудня по 5 січня час навчатися і спілкуватися, сильний інтелектуальний тонус. Багато інформації, знайомств, поїздок. Займіться торгівлею, публіцистикою, приділіть увагу знайомим і бізнесу.

Приплив енергії, вітальності з 19 по 22 грудня. Посилення інтуїції і осяянь. Можуть бути несподівані закоханості і творчі пориви. Гарний час для розваг.

З 19 по 23 грудня період романтичний, особливо для таємних романів. Хороші дня для сімейних відносин, спілкування з рідними.

Дуже багато важливої інформації, гарний час оновити зв’язку і знання з 20 по 23 грудня, почати нове, для судових питань та далеких поїздок, торгівлі, переговорів.

Другий пік 22 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік нейтральний, акцент на борги, фінанси, кредити, спадок і підтримку. Пік завершення і кульмінації. Під час піку постарайтеся вирішувати питання, завершувати, але не починати нове. Приділіть увагу боржникам і кредиторам, спадковим питань, виплат.

Обережніше з брехнею і неправдою з 23 по 26 грудня.

З 31 грудня по 4 січня період, багато в чому залежить від особистих гороскопів. Слід серйозніше ставитися до інвестицій, покупкам, фінансам. Комусь це буде можливість збагатитися і почати довгострокові фінансові проекти. Іншим же цей період може принести розчарування.

Важливі дати і періоди в гороскопі на грудень 2018 для Стрільця

З 1 по 13 грудня – вивчайте таємне.

З 2 грудня за 7 січня – час для відпочинку, таємних романів і переговорів.

Пік 7 грудня плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – акцент на Вас і Ваше життя, починайте нове, але остерігайтеся конфліктів.

З 13 грудня по 5 січня – вчіться і спілкуйтеся.

Пік 22 грудня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік кульмінації, акцент на фінансах, спадщині, підтримкі.

Гороскоп опублікований 26.11.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,383