Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – червень 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже багато новин, які стосуються важливих відносин і партнерств, ворожнечі, роботи, кар’єри, статусу, доходів і витрат, підтримки. Не всі новини будуть важливі, але їх буде багато. У цьому місяці будуть шанси заробити і отримати бажану підтримку, але і шанси втрат матеріальних, багато фінансових новин і результатів. Буде піковий період в гороскопі, який дозволить розпочати нові відносини або важливе знайомство, пік впливає на сферу відносин. З кінця червня у Стрільців почнеться маса трендів, які впливають на світогляд, зарубіжжя, навчання, приріст харизми і інтелектуального снобізму, все як Ви любите. Переоцінка сімейних питань і регрес.

Детально про ці періоди зазначено в гороскопі для Стрільця на травень. З 11 травня по 13 червня – поліпшення духовного світу, сімейної сфери, віри, таємниць, комплексів, приділіть увагу здоров’ю. З 16 травня по 13 серпня – активніше в спілкуванні та навчанні. З 19 травня по 14 червня – приділіть увагу спонсорам, заборгованостям, питань спадщини, збагачуйтесь за рахунок інших. З 30 травня по 12 червня – багато інформації про людей і спілкування, ділового і особистого.

З 1 по 4 сприятливий період для переговорів, спілкування, укладення угод у багатьох сферах, в сім’ї, стосунках з діловими партнерами, особистими відносинами, кредиторами і боржниками, спонсорами і покровителями, сім’єю. Вирішуйте питання нерухомості, боргів, пошуку підтримки і кредитів. Час гармонійно впливає на Вас, більше чутливості, харизми, мрійливості і надій.

У період з 4 по 7 намагайтеся не втратити гроші, не скандальте через фінанси, не тисніть на партнерів. Поганий період для відносин і фінансових питань. Хоча і буде багато новин про партнерів, можливостей показати себе в ділових і особистих стосунках. Намагайтеся бувати на публіці. В період з 5 по 9 намагайтеся не обманювати і не бути обдуреними у відносинах і сім’ї. Інформації до 7 буде багато, але Ви самі можете обманювати себе і бути дуже ледачими. Не беріться за складні питання.

Вивчайте езотерику і психологію, вчіться впливати на інших словом з 12 по 29 червня. Багато новин щодо боргів, спадщини, підтримки. Гарний час довідатися більше щодо своїх витрат, боржників і заборгованостей.

Перший пік принесе нове і посилить всі тренди, пік 13 червня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Для Стрільців акцент на відносини, сферу відносин. Можете знайти нові відносини, любов переросте в щось більше або задуматися про щось нове в стосунках. Можете вирішити, несподівано, внести зміни у відносини. Період до 16 числа напружений для відносин, можуть бути і незвичайні вчинки, інтриги, бажання розірвати відносини і більше мати свободи. А можуть бути і просто новини про партнерів, ворогів. Важливі нові переговори в ці дні. Багато нових емоцій і бажань, особливо в сфері відносин.

Більше харизми у Стрільців з 14 червня по 9 липня, час бути на публіці, виступати на публіці і проповідувати свої ідеї, знаходити послідовників. Приділяйте увагу до судових питань. Зміцніть відносини з іноземцями і наставниками, оновити їх.

З 13 по 16 намагайтеся не вступати в інтриги на роботі і з захисниками, бажання змін у відносинах, схильності до поспішної витрати грошей.

З 20 по 23 для всього Зодіаку конфліктний період, для Вас він менш помітний, але намагайтеся не скандалити з покровителями і знайомими. Знову, остерігайтеся дурних розтрат і розривів відносин або інтриг.

Не раджу робити покупку нерухомості з 19 червня по 25 листопада. Буде регрес в сімейній сфері, повернення старих питань, переоцінка. Не варто починати нові ремонти, переїзди, робити нові зміни в сімейній сфері і нерухомості. Чекайте затримок у вирішенні сімейних питань, особливо нових, початих в цей період, а можливо і необхідність потім все переробляти. Раджу вирішувати старі проблеми і повернутися до них.

Обережніше з діловими переговорами, що стосуються Ваших боргів і заробітків в період з 22 по 24 червня, не слід занадто багато тиснути і вимагати. Можуть бути конфлікти з керівництвом та партнерами.

З 24 по 27 число не робіть дорогих покупок, у Вас буде багато харизми і ліні, схильності все перебільшувати в справах і бажаннях. Важливі переговори краще відкласти. Можуть бути інтриги, період романтичний.

Серйозніше ставлення до питань доходів і витрат з 25 по 29 червня, щоб не розчаруватися потім, а може і зараз. Бережіть своє здоров’я в ці дні і репутацію.

Другий пік принесе кульмінації і розуміння, інформацію і усвідомлення, пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Якраз він і акцентує Ваші доходи і витрати, питання боргів, спадщини, виплат, Ваших та чужих. Інформація про це, рішення, результати. Варто серйозніше поставитися до цих питань, не боятися розчарувань, подумати як все зробити краще і прийняти рішення. Якщо необхідно, то можна і завершити якийсь проект чи бізнес, перестати брати в борг або просити допомоги. Час зрозуміти своє фінансове становище, свої джерела доходів, перерахувати багатства, інвестиції.

Період з 29 червня по 6 вересня посилить Ваш інтелект, зробить Вас більше інтелектуальним снобом, бажання навчати інших і хвалитися своїми знаннями зросте. Постарайтеся більше вивчати в ці дні, нове і можна повторити буде старе в липні-серпні. Більше виступайте на публіці, навчайте інших, вдалі дні для публіцистів, ораторів, проповідників, учителів. Займіться написанням книг або статей, дипломних робіт. Розширюйте свій світогляд, заводьте нові знайомства. Все що так люблять Стрільці.

Маса ідей з 29 червня по 1 липня, особливо що стосуються роботи, здоров’я, відносин і професії, несподіваних новин і спілкування. Постарайтеся сфокусуватися на чомусь одному, занадто багато імпульсивності. Не поспішайте укладати угоди остаточно.

Важливі дати і періоди в гороскопі на червень 2018 для Стрільця

З 12 по 29 червня – фінансова інформація, вивчайте езотерику.

Пік 13 червня, плюс-мінус 5 днів і 10 спад – нове, акцент на відносини.

З 14 червня по 9 липня – більше харизми, бувайте на публіці.

З 20 по 23 червня – конфлікти.

З 19 червня по 25 листопада – регрес і затримки в сімейній сфері.

З 25 по 29 червня – будьте серйозніше в фінансових питаннях.

Пік 28 червня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – результати, акцент на багатстві.

З 29 червня по 6 вересня – вчіться, знайомтеся, навчайте інших, публіка.

Гороскоп опублікований 28.05.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,168