Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить сприятливий місяць, на початку місяця і в кінці, а ось в середині можуть бути конфлікти і занадто все перебільшено. Багато сімейних справ, новин і спілкування, інформації про рідних, можливість щось почати нове або нові події. Багато енергії для роботи і здоров’я, а з кінця місяця для відносин. Протягом місяця буде можливість спілкуватися, знаходити нові знайомства і повернути старі. Сильний період для переоцінки відносин, сімейних питань, кар’єри і статусу.

З 10 лютого по 17 квітня спілкуйтеся з рідними, дізнавайтеся про сім’ю і нерухомості. З 14 лютого по 31 березня енергійний період для роботи і здоров’я.

З 1 по 26 березня оновлюйте свої знайомства, повертайтеся до старих знайомих, покращуйте існуючі. Час спілкуватися, приділити увагу знайомим і далеким родичам, сусідам, тим хто Вас оточує. Завести нові знайомства.

З 5 по 28 березня переоцінюйте (особливо інформацію, знання, новини, контакти) сім’ю і сімейні питання, кар’єру і досягнення (мети, нагороди, шляхи досягнень, професію, керівництво), відносини (любов, ділові відносини і ворожі). Імовірне повернення в цьому або затримки в розвитку. Відкладіть початок нового навчання, оформлення документів, поїздок до квітня місяця. Завершуйте старі проекти і завдання, повторіть те, що раніше вивчали, підвищуйте свої знання про те, що вже знаєте.

Обережніше з обманами і фантазіями з 5 по 8 березня. Особливо з обманами в сім’ї. Допомагайте рідним, якщо вони попросять про допомогу, не пускайте сімейні питання на самоплив.

Пік 6 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, хороший піковий період з посиленням трендів, небезпека лише в фантазіях, обмани. Під час піку нові події і нові починання. Найбільший акцент на сім’ю, місце проживання, нерухомість, ремонти.

Сприятливий тренд для роботи і збагачення, відстоювання своїх прав, реалізації складних завдань. Не бійтеся напруги і навантаження, йдіть до своїх цілей у праці і багатстві. Тренд сприятливий для зміцнення фізичного здоров’я, зміцнення сили волі. З 11 по 17 березня.

З 12 по 16 березня стримуйте свою гординю, лінь, бажання все звалити на інших (особливо на сім’ю), занадто багато бажань і велика безвідповідальність. Будете схильні робити з мухи слона. Відкладіть масштабні дії і бажання (особливо з сімейної сферою).

Ще один сприятливий тренд для роботи, здоров’я, багатства з 17 по 23 березня. Багато сили волі, готовності до дій і змін. Реформуйте працю і обов’язки, проекти, можна відроджувати або позбавлятися. Можна натиснути на клієнтів або співробітників, витребувати бажане. У питаннях здоров’я тренд хороший для операцій. У фінансових питаннях і збагачення – це дні для оновлення та зміни джерел доходів, заробітків.

З 17 по 24 березня конфліктний період для всього Зодіаку, для Вас можуть бути конфлікти з оточуючими, конкурентами на роботі. Можуть бути конфлікти з коханими, з-за ревнощів або поспішності в бажаннях. Намагайтеся не витрачати багато в ці дні.

Пік 21 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини. Акцент на дружбу, плани, компанії людей в яких Ви перебуваєте. Приймайте рішення про дружбу, розберіться в своїх друзях, хтось може стати Вашим новим другом, а хто-то втратити цей статус. Пік дуже хороший для довгострокового планування, прийняття рішень про вступи в співтовариства, політичної діяльності. Під час піку намагайтеся бути на людях.

З 21 березня по 6 квітня тренд залежить від особистих гороскопів. Потрібно бути уважніше з документами та інформацією, роботою, спілкуванням обережніше в будь-якому випадку. Цей тренд може дати багато творчої енергії, інтуїції, ідей. А може принести обмани і лінь, неуважність. Будьте серйозніше в спілкуванні з рідними.

Сприятливий тренд для сімейних відносин, обговорюйте проблеми з рідними, знаходьте компроміси, та й більше радості буде від спілкування з рідними. Тренд хороший для косметичного ремонту або прикраси будинку, покупки декору. З 26 березня по 20 квітня.

З 31 березня по 16 травня активний і енергійний період для відносин, торкнеться всіх важливих відносини. Готуйтеся до бурхливих конфліктів, особливо з ворогами. Час воювати за себе, складно буде терпіти тиск з боку. Готуйтеся завойовувати улюблених, буде бажання любові і завоювань. І час працювати з діловими партнерами і іншими людьми, від яких щось у Вашому житті залежить, відстоювати свої права і вимагати. Якщо людина Вам дорога, то намагайтеся не надто конфліктувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на березень 2019

З 1 по 26 березня – спілкування.

З 5 по 28 березня – регрес і переоцінка в інформації.

6 березня пік, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, сім’я і дім.

21 березня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, дружба і суспільство.

З 26 березня по 20 квітня – налагоджувати своє сімейне сферу.

З 31 березня по 16 травня – активність і енергія для відносин.

Гороскоп опублікований 02.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,169