Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – березень 2018 – Марфа Бомбушкар


Непоганий місяць, якби не загальні тренди з агресією і конфліктами. Але, для Вас вони можуть і не спрацювати. Багато любові, розваг, бажання відпочинку і азарту в березні, багато творчих сил, можливо романів і інтриг. Для Стрільців найбільш напруженими будуть питання фінансів і любові. Зменшитися кількість фізичних сил у Вас, але додасться харизми.

Про те, що було в гороскопі у Стрільців. З 11 лютого по 7 березня – сприятливий період для сім’ї, поліпшує і гармонує. З 18 лютого по 6 березня – багато сімейної інформації. З 27 січня по 18 березня – багато фізичних сил і активності.

Перший пік буде 2 березня, плюс-мінус 4 дня пікових, що підсилюють всі тренди, кульмінаційних, багатих на новини і розуміння, можливості отримати результати і завершити. Для Стрільців в гороскопі – це час отримувати результати професійних праць, кар’єри і статусу, нагород, час приділити цьому увагу. Спад буде 10 днів, так що Ви ще зможете провести хороші переговори, пов’язані з підвищенням або новою посадою, зміцнити свої зв’язки з керівниками та іншими важливими людьми. Прийняти важливі професійні рішення. Пік буде напруженим, особливо в сімейній сфері, постарайтеся не скандалити з рідними. Цей час добрий для звільнень, вони пройдуть швидко. Непоганий період і для проведення останніх співбесід. Для участі в змаганнях він не підходить, але спробуйте дізнатися більше про умови, щоб легше було отримати потім нагороди.

З 2 по 9 березня хороші дні для спілкування з улюбленими, рідними і діловими партнерами. Укладати угоди, здійснювати покупки, налагоджувати контакт.

Відпочивайте з 3 по 7 березня, а можна зайнятися творчістю. Багато ліні, схильності до обманів.

З 6 березня по 13 травня час інтелектуальної творчості, спілкування з улюбленими і дітьми.

З 7 по 31 березня – час кохання, творчості, захоплень і хобі, оновити любов або знайти нову. У березні буде багато періодів, що сприяють раптово закохатися або втратити любов, завести інтригу. Теж стосується і творчості.

Величезний приплив сил з 8 по 15 березня, особливо творчих. Хороші дні для спорту, розваг, захоплень, змагань.

У Вас буде час переосмислити себе, розібратися в собі, своїх бажаннях, таємницях, недоліках і комплексах. Час повернутися до старого, переосмислити минуле, завершити. Період довгий з 9 березня по 10 липня, зробить трохи Вас інтровертами і ретроградами.

Бережіть свої гроші і відносини, будьте серйозніше з угодами, любов’ю, творчістю з 10 по 15 березня.

Ще один прилив сил з 12 по 16 березня, але в цей раз духовних. Хороші дні для розширення своїх духовних практик, творчості, допомоги рідним.

Пік 17 березня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – пік посилить всі тенденції, принесе нові події і бажання. Акцент на сім’ю і будинок. Час починати ремонти, переїзд, продаж або купівлю нерухомості, просто допомогти рідним. Починайте щось нове і важливе, особливо в сімейних питаннях.

Ще один сприятливий період для творчості і любові з 17 по 22 березня, спілкування з коханими. Цей час добри для ділової активності, переговорів і укладення угод, вдалі дні для покупок.

Ваші витрати зростуть, зросте і активність в заробітку грошей, вимогливість з 18 березня по 16 травня. На жаль, більшість під-перідів будуть негативні, вказують на матеріальні втрати або необдумані бажання, в цей раз багато заробити буде складно, але легко втратити. Період повториться влітку, буде більш сприятливий.

Перший конфліктний, загальний, період буде для Стрільців з 21 по 29 березня (можливо 1 квітня). Небезпека для матеріальних питань, заробітків і накопичень, є схильність нерозумно витратити або інвестувати. Обережніше з «інвестиціями» в творчість, розваги і любов. Можуть бути скандали з коханими людьми, діловими партнерами, наставниками. Можуть бути втрати дітей. Пік в кінці березня посилить тенденцію до остаточних втрат.

Час міняти себе, працювати над своїми недоліками і комплексами, поглядами на життя і цінностями з 21 березня по 2 травня. Сприятливий час для позбавлення і втрат. Період повторюється, перший раз він був з 31 грудня по 10 лютого. Може бути довше на пару днів.

Ще один несприятливий період для фінансів і любові з 22 по 26 березня. Обережніше з ризиком, ревнощами, обережніше з азартом і захопленнями.

З 23 березня по 15 квітня у Вас буде час переоцінити і повернути свої відносини, кар’єрну стежку, репутацію, а можуть бути і затримки в розвитку нового. В загальному гороскопі період детально описаний. Не варто починати нові проекти, навчання, оформлення документів, покупку техніки.

Час несподіваних закоханностей, схильностей до швидких розривів відносин або набуття нових з 27 по 31 березня. Несподіваних покупок, азартних розваг.

З 30 березня по 7 квітня буде другий загальній конфліктний період, для Стрільців слід бути, знову, обережніше з грошима, заробітками і накопиченнями. Намагайтеся накопичувати, а не витрачати в ці дні. Бійтеся дурних витрат або скандалів через гроші. Може бути занепад сил.

Останній пік буде 31 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Пік буде агресивним в суспільстві, скандальним, може «зачепити» і Стрільців, пік буде кульмінаційним і завершальним. Намагайтеся не поскандалити з друзями через гроші або улюбленими, колективами і клубами в яких перебуваєте, не час для азартних захоплень і дурних витрат. Під час піку постарайтеся розібратися в дружбі і планах на майбутнє.

Час доходів за рахунок інших людей, спадщини і аліментів, взяття кредитів, прохань про допомогу, а може і безоплатній підтримки з 31 березня по 24 квітня. Зросте Ваша сексуальність.

Важливі дати і періоди в гороскопі на березень 2018 для Стрільця

2 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Кар’єра і статус.

З 6 березня по 13 травня – час творчості і спілкування.

З 7 по 31 березня – час інтриг і розваг, любові.

З 9 березня по 10 липня – переосмислити себе, повернення старого.

17 березня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – початок. Сім’я і дім.

З 18 березня по 16 травня – активність в заробітках і витратах.

З 21 березня по 7 квітня – багато конфліктних трендів, особливо з-за грошей, обережніше з азартом і любов’ю.

З 21 березня по 2 травня – трансформуйтеся і позбавляйтеся.

З 23 березня по 15 квітня – проблеми з документами, не на часі починати нові проекти.

31 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – кульмінації. Дружба і плани.

З 31 березня по 24 квітня – шукайте підтримку.

Гороскоп опублікований 01.03.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,176