Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Можуть бути невеликі конфлікти з друзями і суспільством, невеликі проблеми з любовними романами, творчими проектами, дітьми. Будуть хороші і погані вказівки для багатства. Хороший місяць для розвитку ділових відносин, але не проектів. Увага в цьому місяці до дружби і суспільству, планам.

З 27 червня по 7 січня діяльний період для розваг, любові, хобі, намагайтеся в жовтні і листопаді не конфліктувати через це, не руйнувати, не витрачати багато. З 10 вересня до 14 листопада не беріться за складні проекти. З 16 вересня до 3 листопада займіться розвитком багатства і сім’ї, допомоги рідним, духовним розвитком. З 27 вересня до 28 жовтня таємне спілкування, дізнавайтеся духовний світ, вивчайте чужі таємниці.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – додасть Стрільцям енергії, важливі новини, кульмінації, результати, усвідомлення. Сприятливий пік для рішень. Стрільцям акцент на дружбу, творчість, кохання, дітей, розвагах, планах на майбутнє. Посилить паралельні тренди, небезпека у витратах і конфліктах через багатство.

З 3 – 27 жовтня хороший період для розвитку ділових відносин, для сфери ділових відносин. Нові переговори і договори до 14 жовтня, після 14 займайтеся старими. Розвивайте відносини з керівництвом і впливовими людьми, зможете сподобатися їм, знайти компроміси і помиритися, завести роман. Вступайте в офіційні відносини, оформляйте шлюб або ділові угоди. Використовуйте відносини для своєї кар’єри і репутації. Найкраще період буде з 9 – 12 жовтня і 17 – 26 жовтня.

З 3 – 24 жовтня погані вказівки для багатства, не ризикуйте грошима і не витрачайте на розваги їх. Є ймовірність конфліктів і руйнувань в дружбі і любовних романах, на публіці і з суспільством. Проблеми з дітьми та вагітністю, в творчості, розвагах, азарті.

З 5 – 12 жовтня і 16 – 22 жовтня неуважність в мисленні і спілкуванні, роботі. Беріться за легкі і дріб’язкові проекти. Тримайтеся подалі від складних і тривалих завдань на роботі, переговорів. Несподівані неприємні новини і плітки.

З 9 – 12 жовтня займайтеся зміною відносин, краще ділових. швидкими угодами, покупками.

З 9 – 20 жовтня менше хвастощів на публіці, менше витрачайте на свої плани, друзів і публіку. Погані вказівки для публічної активності, дружби, планів, витрат.

З 14 жовтня до 3 листопада важливий загальний період, деталі в загальному гороскопі на жовтень. Проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Стрільцям переоцінка відносин, кар’єри, цілей, секретів, дружби. Повернення старих знайомих і відносин.

З 16 – 20 жовтень менше витрачайте на сімейну сферу, обережно з інтригами з керівництвом.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, пік скандалів і руйнувань. Акцент на дружбу, плани, суспільство, масові заходи. Обережніше зі скандалами. Якщо хочете зруйнувати – руйнуйте. Нове не починайте. Погані витрати для планів, дружби, на суспільне.

З 17 – 26 жовтня можна робити тільки надійні інвестиції і важливі покупки, хороші дні для відносин.

З 27 жовтня до 21 листопада період оновлення і розвитку відносин з друзями і суспільством. До 8 листопада період хороший, після поганий. До 8 листопада можна заводити романи з друзями, розвивати дружні відносини, миритися, показати себе в суспільстві. Харизма і громадська привабливість. Продвигайте спільні проекти і плани. Після 8 листопада буде незадоволеність дружніми відносинами, порушення громадських правил, проблеми з дружніми романами, матеріальні втрати від планів і дружби.

З 28 жовтня до 10 листопада період спілкування, новин про друзів, новин та інформації про Ваших планах та ідеях, багато дізнаєтеся про суспільство. На відміну від періоду відносин з друзями і суспільством, період інформації про друзів і суспільстві буде весь поганим. Багато обмежень і розчарувань від знань. Не треба здійснювати операції публічні і з друзями.

З 29 жовтня по 3 грудня повториться тренд, який був в березні-травні. Тренд з впливом і зміною в багатстві, тому що Ви дорожите (матеріальному), джерелах доходів, накопичення матеріальних і цінностях духовних, Вашої життєвої філософії та ідеалам. Зміни будуть кардинальними і масштабними, хорошими чи поганими залежить від особистих гороскопів.

З 29 жовтня – 11 листопада погані дні для договорів, переговорів, угод, відряджень, дорогих покупок.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, важливі новини, кульмінації. Багато подій і змін, вчинків і бажань, несподіваних і руйнівних. Бажання звільнитися і змінити, зруйнувати. Сильний вплив піку на роботу, здоров’я, таємниці, самотність.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Стрільця на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, акцент на любов, дружбу, творчість, плани.

З 3 до 27 жовтня – статусні відносини.

З 14 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, документами, технікою.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – конфліктний, нове, дружба і суспільство.

З 27 жовтня до 21 листопада – відносини з друзями і суспільством.

З 28 жовтня до 10 листопада – інформація про друзів і суспільство.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміни в багатстві і світогляді.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – несподівані зміни, акцент на роботу, здоров’я, таємниці.

Гороскоп опублікований 9 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,163